Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ehetek házi füstölt sonkát,...

Ehetek házi füstölt sonkát, ha már megszültem, de szoptatok?

Figyelt kérdés
Sütve gondolom lehet, de én nyersen kenyérrel, hagymával szeretem! Lehet?
2009. febr. 14. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindent ehetsz, kivéve amiről azt tapasztalod, hogy a babád rosszul érzi magát tőle. A kerülendők általában a K betűsek ( mint pl. a kelbimbó) illetve a hüvelyesek mint a bab vagy a borsó, de ha azt tapasztalod, hogy ezektől a babád nem beteg, ezeket is eheted nyugodtan. Mindenkinek máshogy reagál a babája. Van, aki pl. tejtermékeket nem ehet, mások mindent ehetnek. A füstölt sonka nincs is a szokásos "tiltólistán", így azt eheted. Hagymát még nem próbáltam (annak talán eléggé átveszi a szagát a tej), de kísérletezz vele.
2009. febr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia én azt nem mertem enni pedig szülésem után volt disznóvágás-gondolhatod mit éltem át!!!:-(

De mivel én én vagyok és a babám elég pocak fájós volt....attól még nyugodtan kóstold meg,lehet hogy még ízleni is fog neki :-D

A préssajtot/hurkát ettem dögivel

2009. febr. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha mindenféleképpen szeretnél enni sonkát, akkor azt a délelőtti órákban tegyed!Ha a babád hasfájós lesz tőle, legalább nem éjszaka jelzi ezt, hanem még nappal!Így nyugisabb lesz az éjszaka is.
2009. febr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!