Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléshez minden esetben kell...

Szüléshez minden esetben kell bevinni popsikrémet és társait? Nem a nővérek végzik addig a pelenkázást?

Figyelt kérdés
Mert nekem a védőnő azt mondta, hogy felesleges bevásárolnom előre, majd a szülés után kiválthatom a receptet, amit a gyermekorvos ír fel. (azon vannak a popsikrémek, gézlapok, hintőpor)
2011. febr. 22. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sz Imrében szültem.

Ott minden szobában volt egy pelenkázó, rajta gyógyszertári popsikrém.

Pelenkát, popsitörlőt használtuk a sajátunkat.

Ha fürdetni vittük be a babát, akkor a nővér pelenkázott, olyankor ő adott pelenkát.


Valószínűleg kórházfüggő, érdeklődj fórumokon olyan kismamáktól, akik ott szültek, ahol te fogsz.

2011. febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szent István kh:

A baba elve velem volt a szobában, így én pelenkáztam. Volt a szobába betéve a pelenkázóra popsikrém, meg a köldökápoláshoz gézlap, alkohol és hintőpor.

Napi 4 pelust kaptunk (2-es méretű Liberot). Este a csecsemősökhöz vittük a fürdetni a babát, akkor mindent ők végeztek, és volt náluk pelenka is.

Tehát nálunk csak pelust volt érdemes vinni.

2011. febr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most jut eszembe, popsitörlő kendő nem volt a szobában. (a csecsemősöknél volt)
2011. febr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szt. Margit kh.:

alkoholt és hintőport adnak

pelenkát, kendőt, krémet vinni kell

2011. febr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

SoteII:

Napi pelenka adag: 5db. tehát érdemes vinni magaddal, hátha szükség van többre:) Napküzben ált. az anyuka pelenkáz, este a fürcsinél a nővérek. Nekem azt mondták, h nem muszáj minden pelenkázásnál krémezni a popsit, így én a mai napig nem krémezem, csak ha egy kicsit kipirosodik(fogzásnál). Amúgy gézlapot, alkoholt adtak még.

2011. febr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha rooming-in rendszer van,tehát egész nap veled van a baba neked kell pelenkázni. Így van,ahogy a védőnő mondta,de azért jó ha már otthon várnak ezek mikor hazamentek. Tehát váltsd ki előre. Kórházba vettem egy csomag popsitörlőt,pelust és krémet a dm-ben,hazafelé ugrottunk be a gyógyszertárba kiváltani a recepteket,így minden készen állt az esti fürdetéshez és a pelenkázáshoz.
2011. febr. 23. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet,hogy a kórházban adnak de azért vigyél magaddal mindent amire a babának szüksége lehet,a biztonság kedvéért! :-)
2011. febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, fogok vinni sokmindent, aztán ha valami hiányzik, apa megveszi :)
2011. febr. 25. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!