Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Azért ide írom, mert itt...

Azért ide írom, mert itt gondolom már rutinos nst látogatók vannak. Értékelitek az eredményem?

Figyelt kérdés

Nem mondtak rá semmit, így gondolom nagyjából ok lehet, de azért kíváncsi vagyok, ti mit írtok:


baba pulzusa nyugalomban 120-130 körül,

mozgáskor 140-160, egyszer-kétszer 170et is eléri. viszonylag sokat mozgott, kb. 10-15-ször a vizsgálat alatt.


a méhtevékenység görbéje 50től indul, de többnyire felette van, a kiugrásoknál 100 körül, a legmagasabb érték 150


ebből lehet valamit jósolni, hogy mennyire közeleg az idő? fizikailag jól érzem magam, semmi előjel, méhszáj zárt, méhlepény rendben, stb.


2011. márc. 2. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen jó értékek. Nekem is hasonló volt már a 36. heti nst/ctg vizsgálaton. De hiába mutatott fájásokat a gép, én csak 40 hét 3 napra szültem. Nekem zárt volt a méhszáj a szülés napjáig. Nem voltak tüneteim, semmi.

Amúgy nem lehet szerintem megjósolni semmit sem, annyiféle szüléstörténet van...lehet, hogy te is túlhordod, de az is lehet, hogy hamarosan szülni fogsz. Nem lehet tudni.

De a lényeg, hogy a babás is és te is jól vagy!

Könnyű szülést!

2011. márc. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. és mikor van az, amikor az nst alapján már küldik is az embert szülni? ha a babának nem jók a jelei? ha alacsony a pulzusa és keveset mozog?
2011. márc. 2. 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a babánál valami gond van, akkor biztos megindítják a szülést, vagy császároznak.

De még jók az értékek, ahogy nézem.

Engem akkor tartottak bent, amikor megnézték a magzatvizet és az már zavaros volt. De a babám értékei még akkor is jók voltak amúgy.

2011. márc. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor tartanak ott, ha a méhösszehúzódások alkalmával nem nő, hanem csökken a baba pulzusa. Állítólag ez oxigénhiányra mutat.
2011. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!