Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátsebre mit használtatok?

Gátsebre mit használtatok?

Figyelt kérdés
Már két helyen hallottam az aloe first spréről például, de fogalmam sincs hol lehet kapni. Esetleg valami mást tudtok ami segíti a sebgyógyulást?
2011. márc. 10. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Neogranormon kenőcs.A belgyógyászom ajánlotta és nagyon bevált.
2011. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Aloe First gélt is szoktak árulni, ha spray-t nem kapsz. Patikában, vagy én az Interspar-ban láttam.
2011. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Aloe First spray a legjobb, de csakis terjesztőnél lehet hozzájutni!!! Intersparban, patikában hamisítványt, silány másolatot kaphatsz, de a valódi, tényleg nagyon hatékony First -öt nem, erre nagyon kell vigyázni!
2011. márc. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hülyén hangzik, de minél többet levegőztesd. Én sokat feküdtem az ágyon (alattam egy pelenkázó alátéttel a vérzés miatt) alul pucéran. Kamillateás borogatást is csináltam (langyos teával átáztatott vattát tettem oda, a fentiekhez hasonlóan)
2011. márc. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált az aloe first, azóta is minden sérülésre használom a családban. Mást nem próbáltam, de ha már veszel, akkor vegyél eredeti aloe vera növényt, vagy az flp-s first-öt.
2011. márc. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
barátnöm ajánlotta hogy hideg zuhannyal "mosogassam" mert 1,5 héttel szülés után is eléggé fájt és szuperul segített! azonkívül bojtorján teával borogattam.
2011. márc. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én jégakkuval jegeltem.
2011. márc. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is az Aloe first-et használom. Herbáriában nálunk lehet kapni.

Amúgy a dokim még a körömvirág krémet ajánlotta. Azt nem próbáltam, de állítólag az is jó.

2011. márc. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is az aloe first-től nagyon hamar begyógyult.
2011. márc. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2011. márc. 11. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!