Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fábián Sándorról vélemények,...

Fábián Sándorról vélemények, tapasztalatok a Margit kórházból Bp. III. ker?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem csak rossz tapasztalatom volt vele 3. kerületi vagyok és a 12. kerületi sztks rendelőbe járok dr Tahy Andráshoz:) ő a legjobb már 25 hetes vagyok és terhesség elött is voltam már nála róla csak jót tudok mondani de ha szoktad nézni az rtlen a reggelit akkor ott megtalálod pont most volt megint most a fogamzásgátlásról beszélt :) őt tudom neked ajánlani
2011. márc. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon rendes,hozzá járok, terhesgondozáson is nála voltam. műtétet is csinált nekem.csak jót tudok róla mondani. a környezetemben sokan járnak hozzá és mindenki elégedett vele.
2011. márc. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most 24 éves vagyok és napra pontosan 7 hónapos terhes. Engem is ő hozott világra, és most a babámat is ő fogja. 10 éve hozzá járok magánrendelésre, és mindennel meg vagyok elégedve. Nagyon jó fej, vicces, segítőkész, és nem pénzéhes, sőt, nekem már 3 műtétet is csinált, 1 nagyobbat, két kisebbet és sosem várta meg, amíg akartam volna pénzt adni amiért hamar és ingyen elvégezte a dolgát.
2011. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na hát ez szép és jó de szerintem 10 nőből 5 azt mondja rá hogy nem jó orvos ráadásul a legjobb barátnőmet ő műtötte és hát igencsak elbaszta a dolgokat pontosan most nem tudom leírni hogy mi volt a sztori de azóta nem járunk hozzá és ha csak ő volna orvos akkor inkább nem mennék soha.
2011. márc. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!