Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Alacsony a vérnyomásom,...

Alacsony a vérnyomásom, viszont nagyon magas a pulzusom 100/60 és 100 a pulzusom is. Lehet ez gond természetes szülésnél?

Figyelt kérdés

A fülemben is van egy larakódás az egyik érben, így állandóan zsibog a fülemben egy hang, ahogy tódul át a vér azt hallom. Lehet ez gond, amikor természetesen akarom megszülni a babám? Mert nagyon azt szeretném.

36.hetes


2009. febr. 20. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Sztem nem lesz gáz.Nekem világ életemben alacsony volt a vérnyomásom, és ez terhesség alatt sem változott, csak hozzájött a magas pulzus.

Nyugi természetesen fogsz szülni:)

Üdv 5,5 hónapos anyuka

2009. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam . kb 100/60 vérnyomásom volt és 92 pulzus.

Normál módon szültem 4 óra alatt.

Sőt a terhesség közepétől gyakran erős szívdobogásom is volt,és szorított a melkhaom. Voltam dokinál de mindent rendben találtak.


6 hónapos kisfiú anyukája

2009. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A terhesség alatt amúgy is természetes a megemelkedett pulzusszám,ne aggódj nem lesz semmi baj.
2009. febr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké, megnyugtattatok. De komolyan! Köszönöm

Szép napot Nektek!

2009. febr. 21. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!