Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikortól használható a haslesz...

Mikortól használható a hasleszorító?

Figyelt kérdés
Szülés napján feltehetem vagy várni kell egy két napot?
2011. márc. 26. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért szerintem várj... Már csk azért is mert azért szerintem elég fárasztó lehet a szülés.. Amúgy kórházban minek akarod hordani? De ha nem császároztak szerintem semmi akadálya, de várj vele azért pár napot, lehet nem lesz a legkényelmesebb egy SZÜLÉS után..
2011. márc. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szülés után megkérdeztem a szülésznőt és azt mondta, hogy szülés után 2-3 nappal nyugodtan feltehetem, addig várjak vele, mert ahol levált a méhlepény az a terület még érzékeny marad - ez fáj amikor szülés után nyomkodják :( - aztán nyugodtam horjam. Nekem jól esett hordani, valahogy nem "lötyögött" a hasam, picit megnyúlt a bőröm - ha ülök ráncos a teteje, de ez már lehet a korral is jár :( - minden összevetve , szerintem jó volt. Szülés után kb 4 hétig hordtam. Utána már nagy volt, nem szorított.
2011. márc. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is úgy gondoltam majd várok pár napot..
2011. márc. 26. 18:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy bocsi, ti arra az alakformáló bugyira vagy ruhára gondoltok? Van top, bugyi, egész alakos combbal meg mindennel. Vagy van valami speckó külön erre? Első voltam
2011. márc. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem sima hasleszorító övem van, gyógyászati segédeszköz boltban vettem.

Én rögtön szülés után megpróbáltam felvenni, de nagyon nagyon nem esett jól viselni és, hogy őszinte legyek van az embernek akkor elég "nyavajája", mintsem, hogy még kínozza magát:)

Miután hazajöttünk a kórházból (3 nap), itthon feltettem, akkor már jól esett viselni. Eleinte rövidebb, aztán már hosszabb ideig hordtam, mikor hogy jutott eszembe viselni.

De mindenképp megéri hordani, mert sokat javít! Hasleszorító bugyim is van, de az semmit nem használt, nem olyan erős mint az öv.


Úgyhogy mindenképp vegyél, de a kórházba felesleges bevinned, majd ha otthon vagy, akkor majd viseld annyit amennyit jólesik:)

2011. márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Másnaptól használtam.
2011. márc. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem használtam semmit. Hasleszorítós bugyim volt, de nem bírtam magamon elviselni. A hasamon nem látszik hogy szültem.
2011. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én már aznap használtam, nekem nem volt kényelmetlen....kb 4-5 hétig viseltem....
2011. márc. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, rájöttem hogy nem alakformálóról beszélünk:S első voltam
2011. márc. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!