Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győri kismamák! Mi a véleménye...

Győri kismamák! Mi a véleményetek Stummer Jánosról, valamint Horváth Zoltánról? Ha valamelyikül volt fogadott orvosotok, akkor mennyit adtatok neki?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 17:15
 1/1 anonim ***** válasza:

szia

nekem a Stummer a dokim, 2 babámat várom ,elsőnél is fogadtam. Nála rendesebb kedvesebb emberibb és alaposabb dokival nem találkoztam. Bármikor hívhatom, éjszaka is, és szó nélkül hív vizsgál bármi. Nem cserélném le senkivel. 8000 a magánrendelése ebben uh is van. Szülés: nem kér semmit, nem mondja meg, max annyit hogy amennyit gondolsz, én 20at adtam neki (1.5 órányi munkája volt velem) de jobban örült a kislányomról készült képnek.


Horváth Zoltán, ő annyira nem szimpi, kicsit izgágább mint a Stummer,olyan kis poéngyáros tipus, nem az a tiszetelreméltó na...:) nekem ez jött le róla

2011. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!