Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki tud termeszetes modszereket...

Ki tud termeszetes modszereket arra, hogyan lehetne a szulest kicsit siettetni?

Figyelt kérdés

Betoltottem a 37. hetet, mar nagyon szeretnek megszulni... Nagytakaritas, lepcsozes, "apazas" mind megvolt mar az elmult 2-3 napban.

Koszonom.


2011. ápr. 18. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Melegvizes furdo, ananaszle, tonic, fahej.

Nekem ezeket javasoltak. Furdot nem vettem meg nem szultem meg egyebkent.:)

38+5 hetes km.

2011. ápr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én szó szerint MINDENT kipróbáltam: lépcsőzés, kis cipekedés, takarítás, guggolás, szex, homeopátiás szülésindító koktél, és a bábakoktél. Az egyébként csinált enyhe fájásokat, de nem indult meg a szülés.
2011. ápr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó vagyok. Ne siettesd. Élvezd ki minden pillanatát a terhességednek! Én is iszonyúan vártam, hogy megszüljem a babám, nem véletlen próbáltam ki mindent, de utána éreztem, hogy de jó lett volna még egy picit együtt... Használd ki az utolsó heteket, napokat, menjetek el moziba, vagy vacsorázni, kikapcsolni, mert utána még nagyon sokáig nem lesz rá lehetőséged!!! 2 hónapos baba anyukája
2011. ápr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne akard siettetni.

A szülés hormonok hatására indul be, ha nincs meg a hormonális támogatás akkor (ha el is indul valami) nagyon sokáig tartana és hosszadalmas szülésre számíthatsz. Nem úgy tágul a méhnyak, nem úgy és olyan erősséggel jönnek a fájások.

A baba jelez ha kész van a megszületésre (méhlepény stb...) és ez indítja el ezt a hormonális folyamatot.

Olvass utána!

Egy szülésznő!

2011. ápr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát siettetni nem igazán tudod, akkor jön amikor a baba és a szervezeted kész áll rá.

Én 41. hétre szültem a kislányomat, 40. héttől bent feküdtem a kórházban, el tudod képzelni, hogy mindent kipróbáltam, hogy időre érkezzen a pici.


KIPRÓBÁLTAM: szex, lépcsőzés, forró fürdő, málnalevél tea,hashajtás, homeopátia, bábatea (nem a koktél,hanem a tea változat: gyömbér, szegfűszeg, vasfű, fahéjból jó erős főzet), 20 km-es gyalogtúra, guggolások, torna stb. És nem jött hamarabb! 1 héttel túlhordtam.

Egyik este spontán beindult a szülés és 3.740 gr-al pikk-pakk meglett a gyönyörű kislányom! Nem bánom, hogy így alakult, tudta ő, hogy mikor akar jönni, úgyhogy siettetni nem lehet őket!


Minden jót

2 hós baba anyukája

2011. ápr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a jotanacsokat.

Hat igazsag szerint igy a vege fele mar nem annyira tudom kielvezni minden percet - ahogy vki javasolta, mar inkabb tenyleg terhesseg ez, mint aldott allapot.

Akkor varunk, hatha a heten keszen lesz kibujni a kis tronorokos :)

2011. ápr. 19. 15:27
 8/9 anonim ***** válasza:

jajjj de jó hogy nem csak én vagyok ezzel így.. mármint a terhességgel kapcsolatban.

Én ma vagyok a 39.hétben és április 28ra vagyok kiírva.De hogy én már ennyire még sosem vártam semmit mint ezt a kis édi pocilakót. :D

A méhszájam múltheti vizsgálat alatt 2001-es méretű volt és nem tudom hogy szabad-e még így is szeretkezni a párommal, mert hogy én is siettetném már, nem akarom túlhordani, már babázhatnékom van, azt akarom hogy fájjon és hogy "szenvedjek"- a légzőgyakorlatokra koncentrálva akarom a toló fájásokat, és a párom is bent lesz ha természetes úton meg tudom szülni.Jósló fájásaim vannak, de némelyik bivaly erős( az előzőekhez képest).. remélem húsvéti nyuszika fogja hozni :D

Én már annyit de annyit pihentem hogy nekem ez bőven elég feltöltődés volt, most már ki akarok fulladni.Heti egy alkalommal tuti hogy sétálok a védőnőhöz, de ennyi, emelgetni nem merek.

Azt mondják a "bölcsek" :D hogy ha még nem érett meg a körme akkor még nem fog kibújni..

2011. ápr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kriszti86 válasza:

Szia!

Kipróbálhatsz bármit,ő akkor is csak akkor fog kijönni ha Ő úgy gondolja és készen áll rá.Tapasztalat.Minden fortélyt kipróbáltam de ő akkor jött mikor már lemondtam róla.( mármint,hogy 40. hét előtt jön ki!)

Egy két és fél hónapos kislány anyukája!

2011. máj. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!