Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hova érdemes menni 4D-re? Hol...

Hova érdemes menni 4D-re? Hol csinálnak szép képeket a babáról? és hány hetesen érdemes menni?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok ki hol,mennyiért és hány hetesen volt 4D-n.
2011. ápr. 26. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Debrecenben voltam, a Nobilis rendelőben, kicsit későn, 31 hetesen. 9500 ft-ért egy nagyon kedves szonográfus nő csinálta az UH-t. Megnézte, minden rendben van-e, kaptam egy DVD-t, és egy CD-t tele képekkel. A két legjobb képet ingyen kinyomtatta, és adott leletet is. leginkább a 24-28. héten érdemes menni, azt mondták. De 12 hetesről is tudnak már aranyos felvételt csinálni, láttam.
2011. ápr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én Budapesten a Genesisnél voltam.

Akkor töltöttem a 29.hetet.Nagyon gyönyörű képeket kaptunk.

Utánna viszont már nem érdemes menni,mert túl nagy a baba és semmit nem fogtok látni.

De ekkor már pufi a képeken.

Ha jól emlékszem 12 000 ft-ot fizettünk az 1 óráért!

Nagyon megérte!!!!!!!!!!!!

2011. ápr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi Budapesten az Oktogonnál voltunk. 13. héten (ekkor meg is mondta a nemét)a 27. héten, és a 33. héten. Természetesen az utolsó volt a legjobb, mert ásítozott, mosolygott, nyelvét öltögette, csücsörített. Nagyon jók lettek a képek, és a dvd is. Több csomag van, mi az első kettőnél az elsőt választottuk, az utolsónál azt hiszem a 3.-at. Abban van egy kinyomtatott kép is. 35. hét után nem érdemes menni, mert akkor már semmi nem látszik.

2011. ápr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem, hogy ha jól emlékszem, akkor 12 500 volt a 3. csomag. (dvd+cd+1 kép)Az első asszem 9500.
2011. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4D Genesis!

Nagy Uh-s vagyok, sok helyen jártam már... :)

Ők a legprofibbak, legkedvesebbek, leg-leg leg-ek!!!!

Gyönyörű képeink lettek a 25-ik héten!!!

Azóta megszületett a lányom, de esküszöm, tiszta olyan, mint odabent!

Jaj, de jó is volt... :) Imádtam terhes lenni!

2011. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a második válaszoló vagyok!

A kisfiam 16,5 hónapos,de még mindig a dimenziós vonások látom rajta.Teljesen úgyanugy néz ki.

2011. ápr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,megnézzük hétfőn az Oktogon-it.(ez esik a dokihoz közelebb)Aztán majd ha nagyobb lesz a baba és pufibb akkor a Genesist.Most a neme lenne a fő cél pont hogy kiderüljön,Ugyanis van egy lányom és csupa rózsaszin a gardrobja,szeretnék lelkileg és anyagilag is rá készülni ha esetleg most fiú lesz.:-)))

Aki az Oktogonnál volt mesélne még róla,mennyi ideig tart a vizsgálat és ha jól fekszik a baba akkor a nemét is tényleg meg tudják 100%ra mondani??? 15 hetes leszek jövőhét.De jó lenne!

2011. máj. 7. 23:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Most volt csak időm a 10 hónaposom mellett. :)

Milyen volt az Oktogon? Kiderült a neme? Nekünk 30 perces volt a vizsgálat anno.

Ha lesz időd, írj! :)


"Oktogon"-os voltam.

2011. máj. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Kicsit előbb értünk oda és nem voltak nyitva de beültünk addig kajálni.Aztán mikor kinyitottak bementünk!Féltem mert rögtön látta a nő hogy háttal van a pici és mélyen csücsül,de nem adtuk fel.Hasra fordultam hogy elmozduljon,hát nem sokat de elmozdult.Aztán a vége fele egy pillanatra megmutatta magát és úgy néz ki Kisfiúnk lesz:-))A képen nagyon helyeske,sokkal szebb képet adott mint anno a lányomnál 16 hetesen,és ő még kisebb is volt mint most az öcsikéje 15 hetesen 113gramm és 112 hosszú.Valóságban meg még csak 14 hetes lehetek én a mensit nem számolom.szóval tényleg nagyobbacskák a fiúk és a második baba.Nagyon örültünk hogy ilyen hamar kiderült!Lányomnál nem volt ilyen szerencsék,ő csak a 4.4D-n mutatta meg magát és akkor már 25 hetes voltam.

Szóval löttek a rózsaszín gardróbnak,most készülhetek igazi pasis cuccokkal.Előszőr meg is ilyendtem hogy hú nekem fiam,de ha jobban belegondolog ez így pont jó lesz 1 fiú és 1 lány végülis anno így szerettem volna,és apa is boldog tovább viszi a nevet.És ami még fontos hogy szerintem a lányokat jobban féltjük hamár nagyok.


Ja és aztán ugye este volt időpontom a dokihoz,hát mivel kezdte.Hogy csinálhatok egy Uh-t mondom persze.És a doki csak annyit kérdezett hogy mondthaom hogy mi lesz,és már mondta is hogy Fiú.Megnyugodtunk hogy már 2 helyen mondanak ugyan azt.És a bizonyitékot oda is adta.Nagyon jól sikerült a napunk,a dokim pedig szuper,már most imádom,most voltam nála előszőr,de tényleg lotto 5-ös.


Jó babázást!Köszi még egyszer!majd ha sikerül csatolok képet.csak még rá kell jönnöm hogyan.

2011. máj. 12. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!