Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Debreceni Klinikán Bartha...

A Debreceni Klinikán Bartha Tünde doktornőnél milyen volt szülni?

Figyelt kérdés
Van róla tapasztalata vkinek?
2011. máj. 6. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom a nevét, de ha alacsony, vörös akkor én nála szültem.

Igazából semleges a tapasztalatom, elég nyafis voltam a szülés alatt, de a végén megdicsért, hogy ügyes voltam:)

Én nem így éreztem:)Hiányoltam viszont az utasításokat.Csak annyit mondott, hogy nyomjak, azt hogy hogy meg mint, meg hogy vegyem a levegőt azt nem.Első gyereknél nem is tudtam:)

De hallottam sok rosszat más szüléseknél, az enyém szerintem tűrhető volt!

2011. máj. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

Igazából én sem tudom hogy néz ki :-) mert a dokim elment most pár napra és mivel már bármikor szülhetek,az ő nevét írta fel nekem,hogy vele meg van beszélve,átadott neki és bejön hozzám ha addig szülök,míg ő nincs.Ezért írtam ki a kérdést de nem ismerem ezt a doktornőt!Nekem viszont már második szülésem lesz,úgyhogy nagyjából tudom milyen a dolog.

Mindenesetre köszönöm a választ!

2011. máj. 10. 13:11
 3/6 anonim ***** válasza:

azt hiszem én tudom kiről van szó

vörös hajú alacsony.

azt hiszem ő szedte ki a varratomat

de nem kérdeztem a nevét.

elég kedvesnek tűnt..

2011. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én szobatársam nála szült, de az nem vörös hajú volt, hanem szőke és szemüveges!!! Fent van iwiw-en, hátha úgy, látásra jobban ráismersz majd. Sajnos nem tudok róla mást írni, a szobatársamnak nagyon bejött. A vörös hajú, az másik doki, a nevét pontosan már nem tudom, engem ő vett fel a szülészeten. Könnyű szülést!!!!
2011. máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2011. máj. 11. 13:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Bartha Tünde szőke, nem szemüveges és nem alacsony, nem tudom kiről beszéltek... Én Bartha doktornő magánbetege vagyok, nála akarok szülni, én olyan nőktől is kértem tanácsot vele kapcsolatban, akik már szültek nála, ők ajánlották mindketten - jó szakembernek tartják.Mindent elmagyarázott, minden kérdésünkre válaszolt, a párommal is beszélgetett, őt is bevonta a vizsgálatba, gondolom, ha lehet, szülésnél sem lesz ez másképp, ha így tervezzük.
2012. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!