Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39+4 hetesen elment a nyákdugó...

39+4 hetesen elment a nyákdugó. Meg fog indulni magától a szülés?

Figyelt kérdés
Második baba, az elsőt 9 nap túlhordással indította a doki. A tervezett indítás előtt 3 nappal akkor is elment a nyákdugó, de a baba nem jött magától. Most nagyon félek attól, hogy megint indítás lesz a vége, de azért így, hogy ma kilökődött a nyákdugó megint reménykedek benne, hogy hamarabb megindul magától, mint hogy az orvos indítaná. Mit gondoltok?
2011. máj. 10. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem két napra rá kezdődött a vajúdás. Remélem és kívánom neked is a legjobbakat!
2011. máj. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Még nem hordtad túl a babát,ne aggódj! Van még időd,hogy meginduljon magától a szülés!-nekem 2 hét kellett hozzá. Van,akinek pár nap,és van olyan is,hogy közvetlenül szülés előtt.

Ha elment a nyákdugód,akkor már nyílik a méhszáj,készülődik a baba születésére. :)

Ne aggódj!


Mielőbbi könnyű szülést,és egészséges kisbabát!!


Üdv:2 gyermekes,22hkm.

2011. máj. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12 nappal szültem meg miután elment a nyákdugó
2011. máj. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Másnap megszültem. :)
2011. máj. 19. 21:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!Tiszta szivből gratulálok!Fiú lány?Mennyivel született és nehéz szülés volt ?
2011. máj. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gratula a babához.
2011. máj. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok!! Fiú/lány?
2011. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Kislány, 4100 gramm és 55 centi. Nem volt nehéz szülés, főleg úgy, hogy összehasonlítási alapom csak az oxitocinos volt. Olyannyira nem gondoltam, hogy már igazi fájásaim vannak, hogy amikor délután mentünk nst-re, megnézte a doki a méhszájat, és azonnal küldött a kórházba. Ott három órát tölöttünk összesen, míg meglett a kislányunk. Ráadásul gátvédelemmel, úgyhogy két és fél órával szülés után már ülni és járkálni is tudtam. Nektek is ilyen szülést kívánok, ha még előtte álltok! :)
2011. máj. 20. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!