Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van külön vajúdó meg szülő...

Van külön vajúdó meg szülő szoba? Azt hittem ott vajúdok ahol azután szülök is (hacsak nincs teltház, és akkor fontossági sorrendben engednem szülőszobára)?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 22:53
1 2
 1/13 anonim válasza:
nincs legalábbis ahol én vajúdtam ugyanott is szültem
2011. máj. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Kórháza válogatja. Kérdezd meg azt a kórházat, ahol szülni fogsz, hogy ott hogy megy.


Én ugyanabban a szobában vajúdtam, ahol szültem, abban a kórházban nincs külön vajúdó- meg szülőszoba. Igaz az is, hogy alig egy éve újították fel. Előtte egy helyiségben vajúdott és szült egyszerre akár hat nő is. :(

2011. máj. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%
Kórházanként változó, ahol én szültem, ott volt egy közös vajúdó, de 3 külön szülőszoba.
2011. máj. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én szültem, ott külön szobában voltam mindvégig a bent tartózkodás ideje alatt. Ebben a szobában vajúdtam, majd amikor a fájdalom már elkezdett elviselhetetlenné válni, akkor átmentünk a szülőszobába. Ott vajúdtam tovább, és ott is szültem.
2011. máj. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 kisnita ***** válasza:
Attól függ hol fogsz szülni. Ahol én szültem (Szent Lázár kórház Salgótarján) ott nem volt külön vajúdó szoba, egy hosszú folyosóról nyíltak a szülőszobák és a műtő, a folyosón voltak székek, a másik oldalon bordásfal én az elején ott vajúdtam a folyosón a párommal később mikor már nem tudtam sétálgatni bementünk a szülőszobára. Tulajdonképpen mindegy, hogy hol vajúdik az ember, a lényeg inkább azon van, hogy kényelmesen helyezkedj el mert akkor sokkal jobban el tudod viselni.
2011. máj. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs külön. Egyágyas szülőszobák vannak. Eleinte még mászkáltam a folyosón, zuhanyoztam, a nővérszobában beszélgettem a szülésznővel. De amikor bekötötték az oxitocint, akkor már a szülőszobában kellett maradni, csak pisilni mehettem ki.
2011. máj. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én a Szt.István khzban szültem,ott van egy alternatív szülőszoba(káddal franciaággyal,bordásfallal)én ott kezdtem a vajúdást-kb. 1órát voltam ott-aztán amikor megüresedett egy szülőszoba(mind egyszemélyes)átkerültem oda,és ott szültem meg.
2011. máj. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs külön vajúdó!(Szőny)
2011. máj. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a Sote II-n van egy 6 ágyas vajúdó és amikor már idő lehet átkísérnek a szülőszobára ami nagyon szép.
2011. máj. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szia,


Szegeden abban a szobában vajúdsz ahol szülsz is!!


Ági

2011. máj. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!