Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Jenei Katalinról (Debrecen...

Dr. Jenei Katalinról (Debrecen, Klinika) vélemények? Milyen volt nála szülni? Őt szeretném fogadott dokinak.

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szülés előtt két nappal fogadtam meg, mert a fogadott orvosom közölte, hogy ő bizony nyaralni megy:(, nem csalódtam és örülök is, hogy így történt, végtelenül türelmes, kedves, határozott és alapos!!Igaz ez kilenc éve volt, de gondolom nem változott sokat azóta.
2011. máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy bajosm van vele...iszonyat hangulatember.:(((((
2011. máj. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia

nekem az NST után ő nézte meg az eredményeimet

minden nap . amit eltudok mondani hogy nem annyira szimpatikus..

2011. máj. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A hangulatembert én is hallottam róla, de sokan mondják, milyen profi szakember.
2011. máj. 26. 14:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Én régebben hozzá jártam kezelésre..nekem szimpatikus volt,és barátságos!De ennek már4 éve..azóta nem találkoztam vele.
2011. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nála szültem másfél éve, ő volt a fogadott dokim is. Nem bratyizik, az biztos, viszont higgadt, precíz, magabiztos, és elismert szakember. nekem ez fontosabb volt, mint hogy mennyire barátságos, elvégre nem barátnőt kerestem, hanem egy olyan orvost, akire bátran rábízom magam és a babámat!


A szülésnél hagyta, hogy a saját ütememben vajúdjak, nem nyomott oxitocinnal, engedte, hogy felüljek, guggoljak, sőt, biztatott is erre. És úgy egészében tök jó volt minden, mert azt éreztem, hogy én szülök, nem egy doki szüleszt (első babámat szó szerint kinyomták belőlem ... nem ő, egy másik doki). A varrás is pikkpakk meg volt, pedig attól iszonyúan féltem az első szülés rossz tapasztalatai után.


Az egyetlen, ami nem tetszett, hogy szülés után köddé vált, mint később kiderült, külföldre ment konferenciára, de erről én nem tudtam, és rosszul esett, hogy rám se néz. Meg a hálapénzt sem tudtam odaadni neki, és ez a dolog kicsit elszúrta a szülés végét, de maga a terhesgondozás és a szülés folyamata teljesen rendben volt! Én ajánlom neked!

2011. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. máj. 28. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!