Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit csinálnátok, ha az apuka...

Mit csinálnátok, ha az apuka fejében megfordul, hogy valóban az Ő gyermeke fog -e megszületni? Hogyan működik egy apasági vizsgálat és mennyibe kerül? Hazugságvizsgáló alá vetethetem magam?

Figyelt kérdés

Ti mit csinálnátok, ha az apuka fejében megfordul, hogy valóban az Ő gyermeke fog -e megszületni?

Harmadik Babynk lesz, valóban nem a legjobb a kapcsolatunk, ez a Baby már nem tervezett volt, de napra pontosan tudom (szerintem Ő is), hogy mikor jött össze.

Azt terhességem ideje alatt észrevettem, hogy Ő nem úgy viszonyult ehhez a babához, mint az előző kettőhöz.

6 hét múlva szülni fogok és párom egyre jobban ellenünk van. Sajnos már ez a kérdés is foglalkoztatja, mert a családjában több ilyen is előfordult (székely magyarok).

Hogyan működik egy apasági vizsgálat és mennyibe kerül?

Létezik olyan, hogy valamiféle hazugságvizsgáló alá vetem magamat?

Köszönöm, ha írtok, mert totál kivagyok bukva.

Ahelyett hogy várnánk inkább ellenségesen viselkedik és ahol lehet alámtesz...


2011. máj. 25. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

az apasági vizsgálat Dns-en alapul a száj nyálkahártyájából vesznek mintát az alapján vizsgálják a közös dns-t.


árat nem tudok.

2011. máj. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 *Calli* ***** válasza:
68%

Itt pl 38 ezer Ft-ba kerül!


[link]


Nem akarok beleszólni, de vérig lennék sértve ha a férjemben felmerülne ez a gondolat, sőt megbocsátani sem tudnék neki ha alaptalanul megvádol...

2011. máj. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
lehet,hogy elküldeném a fenébe ha már ilyet feltételez. Megcsináltatnám a DNS tesztet ,az orra alá dugnám,de ezért nem tudnák megbocsájtani neki!
2011. máj. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Létezik hazugságvizsgálat is?

Akkor ez a 38 ezer Ft kb. reális?

Nekem is nagyon rosszul esik. Egyszerűen azóta nem tudunk nyugodtan beszélgetni egymással, de szerintem ez nem az én hibám.

Nagyon rosszul fog esni, ha a szülőszobán a reá hasonlító Babyre is ezt fogja mondani.

Én is sokat sírok miatta, de biztos, hogy fog rá hasonlítani, de addig még ki kell bírnom, hogy ahol tud akadályokat gördít elénk. De ha Valaki rábeszélte, akkor arra is rátudja, hogy egyáltalán nem hasonlít rá - ettől félek!

2011. máj. 25. 12:21
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha alaptalanul merülne fel benne a kétely,és ha még igy is viselkedne,megmondanám neki,hogy "tudod mit? Nem a te gyereked!" És elmennék a gyerekekkel. Aztán talán majd a gyerek érettségijekor kapna egy levelet a dns-tesztel,hogy természetesen az ővé volt.
2011. máj. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 *Calli* ***** válasza:

[link]


Hazugságvizsgálat kb 40 ezer Ft, de én nem aláznám meg magam ennyire a helyedben...

2011. máj. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

Valami oka csak van, hogy ilyet feltételez? Ha ilyen bizalommentes a kapcsolatotok, minek kell a 3. gyerek?


Csináltasd meg a tesztet és told az orra alá, hadd kapjon észbe. Már ha tényleg az övé a gyerek.

2011. máj. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hazugságvizsgálat kell, hanem DNS teszt...az a hivatalos, nem egy ilyen poligráf.
2011. máj. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem merném bevállalni a hazugságvizsgálatot,hiába tudom,hogy igazam van,sok helyen olvastam,hogy téves eredményt adott.
2011. máj. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A hazugságvizsgálat nem erre való, nem bizonyíték semmire.


Ezt csak DNS-vizsgálattal lehet elintézni, hiszen erre lehet hivatkozni egy esetleges válásnál, mint törvényes bizonyíték. Egy hazugságvizsgálat eredményét senki nem fogja hivatalos bizonyítéknak tekinteni, ha arra kerülne sor.

2011. máj. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!