Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire normális dolog, hogy...

Mennyire normális dolog, hogy szülés után 3 héttel csökken a vérzés és barnázgatás van inkább a 4. hétre meg visszaerősödik és élénkpiros? Járt így v ki?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem nekem is így volt. Mondta is a védőnő h bármikor visszatérhet a piros színű, mikor mondtam neki h csak bárnázgatok....
2011. máj. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem ez 8 hétig volt így! Egyszer enyhült, egyszer felerősödött a vérzés! 4 hét után kijelentettem, hogy elmúlt, erre rá két napra újra véreztem.

Szerintem ilyenkor ez még normális.

2011. máj. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem detto így volt! Már tök örültem, hogy 3 hét után elmúlt, aztán az 5.-en visszajött. Felhívtam a dokim, azt mondta ez így normális. Ahogy húzódik vissza a méhed, úgy tisztul is. Van akinek szakaszosan, van, akinek 3 hét alatt rendbe jön.
2011. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!sikerült megnyugodnom kicsit!:)de elmúlhatna már.....
2011. máj. 26. 11:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez volt,8 hétig tartott,aztán szóltam a dokimnak hogy most már csináljunk valamit,és ő írt fel egy gyógyszert és 2 nap múlva már semmi nem volt.
2011. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
normális, az első 6 hétben minden az, kivéve, ha nagyon darabos, alvadt lenne, vagy szagos
2011. máj. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!