Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A sote 2 n van beöntés és...

A sote 2 n van beöntés és borotválás?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de jobban jársz, ha van. Nekem császár előtt negyedórával hasmenésem volt, annyira izgultam. Tök ciki volt, mert már bennem volt az infúzió is. Állvánnyal együtt rohantam a budira. :( SOTE 1.
2011. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam beöntést, de borotválás volt. Végül császárral szültem.
2011. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Húú hát remélem van beöntés mert 21 napom van a kiirásig és nem szeretném ha a szülőágyon történne egy kis nagy baleset:)neked hogy megy a borotválás kérdező? nekem tükörből is nehéz és néha marad is egy ott.

2011. jún. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem is kb 20 napom van hátra.Nem azért kérdezem mert nem akarok kapni csak kiváncsi vagyok h ott h mükődik mert ugye nem mindenhol adnak.Nekem egész jól megy a borotválás igy a vége felé megtaláltam a hatásos technikát:)Tükörrel nekem sem ment:)Szóval az majd nem kell a kórházban csinálni.
2011. jún. 2. 18:56
 5/11 anonim ***** válasza:
ha borotválnak, akkor mindegy, hogy te előtte megborotválkozol, akkor is végig húzzák rajtad a borotvát!
2011. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem elég friss az élményem.

Nem borotválnak és nincs beöntés sem (lehet, hogy csak az én szülésznőmnél nem tudom)

Mind a kétszer Vele szültem és egyik sem volt.

A borotválást én otthon megoldottam "frissen" mielőtt elindultunk.

A beöntés hiánya pedig nem okozott gondot.

2011. jún. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt borotválás ( frissen csináltam meg) és nem volt beöntés.

6 hónapja szültem.

2011. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is 6 hónapja szültem. Engem borotváltak-sehogy nem tudtam megoldani, ők meg megcsinálták 5 perc alatt-, de beöntés nem volt. Így visszagondolva nem tudom, hogy történt-e valami baleset. Én nem éreztem, nem kérdeztem; ők meg nem mondták.
2011. jún. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A SOTE 1-en voltam, már írtam neked a hasmenésemről fentebb. :)

Szóval, ott volt mindkettő alapból. Bent feküdtem másfél hónapig, és az osztályunkon mindenki kapott beöntést és borotválást. Én a fogadott dokimhoz mentem vasárnap reggel. Előző este a párom megoldotta a borotválást, így azt már nem kellett megcsinálniuk, beöntést pedig nem akartak adni a császár miatt, de mondom, egyébként mások, akik programozott császárra jöttek, az osztályon mind kaptak. Szóval, ott sem egységes a vélemény erről.

A szülés közben pedig, ha baleset történik, az nem jelent senkinek gondot. A szülésznő odatart egy rongyot, amikor látja, hogy baj lesz, és gyorsan már viszi is az eredményt a kukába. Nem foglalkoznak vele, ez természetes, naponta előfordul, hidd el.

2011. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Februárban szültem. Beöntés nem volt. Amúgy a kitolásnál tökre nem fog érdekelni hogy más is kijön-e, csak legyen kint a gyerek.

Borotválni engem nem borotváltak, max 1mm-es volt a szőr, de volt akit igen. Gondolom ha sok a szőr, akkor azt leborotválja a szülésznő.

2011. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!