Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy zajlik a beöntés és mire jó?

Hogy zajlik a beöntés és mire jó?

Figyelt kérdés
2008. febr. 20. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Én jobban féltem tőle,mint magától a szüléstől,de feleslegesen.Alig éreztem,egy csövet vezetnek be a végbélbe (borzasztóbb hallani,mint átélni,hidd el!) langyos vizet pumpálnak a belekbe,hogy átmossa l ne kakiljunk a szülazokat.Arra szolgál,hogy szülés közben a nyomásnál ne kakiljunk a szülőasztalra.
2008. febr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Remélem olvasható a válasz,csak közben a gyerek itt nyomkodta a billentyűzetemet,azért van benne 1-2 olvashatatlan,bocsi.
2008. febr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Kedves Hölgyeim!

Lám egyre többen érdeklődnek a beöntés módszere iránt. Igyekszem röviden összefoglalni a beöntéssel kapcsolatos, általam fontosnak ítélt ismereteket. Viszont nemrég kezdtem bele a Nagy Böntőkönyv írásába, amiben 19 esztendő alatt összegyűjtött ismeretanyagot közlök. Igen, egy új tudomány született a klizmológia, magyarul beöntéstan, ennek két alapvető csapása, a teoretikus klizmológia, és a gyakorlati beöntéstan.

A dolog, a beöntés, a végbél, illetve a székelés, a legelső tanult reflexünkkel, - pfúj, kakással - van összefüggésben. Éppen ezért e tudomány a Kárpát-teknőben visszatetszést kelt tabu. Holott az ókori rómában külön e célra a fürdőkben szobák voltak rendszeresítve. Egyes természeti népeknél gyakorolt eljárás. A tőlünk fejlettebbnek tételezett nyugati társadalmakban szalonokat nyitnak a beöntéses méregtelenítésenek. Mégis honunkban a beöntést rossz, fájdalmas, cikis dolognak tartják. Kétségtelen a genitáliák közelsége, a székelés sok esetben vonz erotikus manifesztációkat. Márcsak ezért is „cikis” az ügy. Pedig, ezek mellett egy nagyon hatékony tisztító, méregtelenítő, fogyasztó eljárásról an szó.

A negyvenes évek Amerikájában a kozmetikusok észrevették, ahogy azon hölgyek, akik rendzseresen élnek vele, nem hullik a hajuk, és hamvasabb a bőrük. Máltán az asszonyok migrén ellenében használják. Japánban a beöntések miatt szinte ismeretlen a végbélrák. Ellenben honunkban még mindig valami borzalmas dolognak tételezik. Kétségtelen, hogy a nő életének legszentebb pillanatában aláztatik meg e módszerrel. Az új élet adta gyönyörűséget aláaknázzák ezen akkor szörnyű procedúrával. Nem elég, hogy az alhasűri nyomás a szülés miatt az egekben, még rá osztanak egy kis székelési nyomsátöbbeletet, amit éppen a beöntéssel váltanak ki, és a kismamával javíttatnak száz gáton mire a wc-t eléri, és összefosatják vele a pöndölyét. Nem így kellene, hogy a hölgyek az első beöntésüket a szülés közvetlen előzményeként éljék meg. Nem vitatom, hogy a tisztaság a zülés körülményeként igen fontos. Bezéltem vizsgázott bábákkal, és ők mondták, hogy a szülő nő a legritkább esetben székelt szülés közben. Megtudtam, hogy nem is a tisztaság az első indoka a szülés előtti beöntésnek, hanem hogy aktivizálják mindazon izomcsoportokat a kiváltott székelési inger kapcsán, amelyek a szülésben is részt vesznek. Így én sem ágálok a szülés előzményeként való beöntés ellen, hanem csak annyit tartok idevágónak, hogy egy nőnek nem akkor kellene az első beöntést kapnia. Sokan problémáznak azon, hogy félelmet keltő az eljárás, és tönkreteszi a bélflórát, kibírhatatlan, megalázó, stb. Erre én azt mondom, hogy minden emberben előfordulhat több mint kettő kg.nyi beülepedett székletmaradék lekövülve a bélfalon. Ugyanígy a legnagyobb immunszervünk, a vastagbélhámon kiülepedik az a szigetelő közeg, ami rövid szénláncú poliszacharidok, és zsírok keveréke. A bélhám anyagcseréje gátolt, és ami rosszabb, ezen anyag bomlik, erjed. Parciális oxidációja során aktív sejtmérgek, aldehidek, ketonok képződnek, amit a bélhám a véráramba fölszív, és az agyban migrént okoz, illetve túlterheli a májat. Gondoljuk csak meg, hogy a szaunában a bőrünk közel kettő négyzetmétere van műben, ellentéátben a beöntésnél a bélhám közel 30négyzetmétere. A bőrünk, pl. a hát bőrének erezettségére és a bélhám erezettségére utaljak, folteszem a kérdést, vajon hol hatékonyabb az anyagcsere? Aztán itt van a fogyasztás problémája. Egy jól sikerült fogyóúrával bevállalt a vesegyulladás veszélye, hoszen a fogyitabletták két releváns drogot tartalmazak: A zsírégető összetevőt, ami lesavasítja a szervezetet, hiszen a zsír oxidációja során elsősorban szerves savak keletkeznek, és az azonnali fogyást produkáló vízhajtókat, amelyek e képződött savakat jól betöményítik. Szegény vese Malphigni edényeiben aztán megjelennek az elzáró kiválások helyi mikorgulladásokat okozván. Ezzel szemben a beöntés után rendszerint pisilni is kell, mert a beöntés a szervezetet általánosan hidratálja. De ilyen-olyan féllmek miatt már mindenféle lőítéletek miatt lutasított a beöntés! Kár! Az eljárás nemcsak hatékony pedig, hanem költséghatékony is. 1500-2000forintért kapható minden nagyobb patikában a tartályos beöntőszett. Ami háűrom jól elkülöníthető részből áll. Egy másfél literes műanyag tartályból, egy kisebb csappal egy 15cm-es irrigátorcsőből, és a két dolgot összekötő másfél méteres gumicsőből. A készüléket jól mossuk át 60-70okos vízzel, ügyelve, hogy a műanyagot ne degradáljuk, azaz ne forraljuk ki! Majd forraljukn föl mintegy 3liternyi tiszat vizet, és hagyjuk visszahűlni 28-34fokosra, és ezt töltsük a tartályba. Igyekezzünk a végbélnyílásunk fölé legalább 80cm-rel erősíteni, pl. zsineggel a tartályt, és a csapocskát kinyitva várjuk meg, amíg a levegő eltávozik a csőből, és megjelenik a vízsugár. Ezt követően semleges krémmel kenjük be a végbélnyílásunk, és az irrigátorcsövet is, majd mintha székelnénk nyomjunk, és ezenközben vezessük be a az irrigátorcsövt amennyire csak lehet, majd a csapocskát nyisuk meg. Érezni fogjuk ahogy a langyos víz beáramlik a végbélampullánkba. Amennyiben a székelési nyomás erősödik, lélegezzünk mélyeket. Elsőre elegendő háromnegyed liter víz beöntése. Majd mindjárt menjünk, és nyomjuk ki a föloldott székletet a wc-be, azaz laxifikáljunk. A második beöntésnél már nyugodtan be fogjuk fogadni a mfél liternyi langyosvizet. Ne késlekedjünk a laxificandum kinyomásával, mert fölszívódik a bélhámon, és nem ürül ki a laxificandum. Majd nagyon fontos, hogyha kinyomtuk, pihenjünk, mert lehet, hogy még kell laxifikálni. Lényeg, hogy utána fél órát legláűbb pihenjünk, és wc közelében legyünk. Nagyon jó, megkönnyebbült, fitt érzésben lesz részünk. Amennyiben kérdés merülne föl, közlök egy mélt is: rata kucac vipmail pont hu. Fontos megjegyezzem, hogy várandós kismamák ne próbálkozzanak a beöntéssel, mert alhasi vérbőséget okoz, így vetélést is okozhat, és egy elég drasztikus hidrolízis is végzetes lehet a kis magzatra. Ellenben nagyon javasolt a fogamzás előtt egy alapos beöntéses tisztítókúra, illetve a szülés után fél évvel az álatlános hidratálás, ami segítheti a tejelválasztát. Ám ugyancsak nem javasolt, amíg a kismama a gyermekágyi időszakban van, sőt, minthogy nagyobb alhasi műtétek után sem javasolt, érdemes várni a beöntéssel még fél évet.

A lényeg, hogy ne utasítsuk el élből ezt a lehetőséget, hiszen valaha ezt magának megcsinálta egy nö, vagy a tanti megcsinálta a cousine-nak. Köszönöm figyelmüket: Rata B. DAniel

2008. febr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Azt hogy hogyan zajlik, az előttem szóló már elmondta és azt is mire jó. Szerintem is jó. Én nagyon szorulásos voltam egész terhesség alatt. Sokszor napokig nem jutottam el a wc-re. Szóval mikor végre megkaptam a beöntést amitől persze én is paráztam. Mintha mázsás súlyt kotortak volna ki belőlem. Nagyon jó érzés volt. Még viccelődtem is hogy ha tudom, hogy ez ilyen jó, korábban kértem volna.:))
2008. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
57%
:)
2010. dec. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Csak orvos tanácsára javasolt mert amúgy az égegyadta világon semmire nem jó
2010. dec. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Anál szex előtt is érdemes megcsinálni, ha nem akarod, hogy csokis legyen a dákó.
2011. márc. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

És arra jó, hogy szülés közben az erőlködéstől ne kakálj be. Gondolj csak bele, milyen gáz lenne, ha ott mindenki előtt odacsinálnál. Na meg a higiénia!

Úgy zajlik, hogy vizet vezetnek a seggedbe, utána meg kikakálod a kakás vizet. Kb. ennyi.

2011. márc. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Tudja valaki? válasza:
100%

A beöntést szorulás(székrekedés, esetén szülés előtt, proktológiai, urológiai vizsgálatok előtt, méregtelenítéshez, és anális szexuális együttlét előtt/ után

szokták alkalmazni.

Menet mára már le egyszerűsödött, nézd meg a

[link]

ahol több infót találsz a kérdésedre.

2012. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
38%
max 1 héten egyszer érdemes elvégezni. és nagyon hasznos, minden betegség alapja a nem tiszta vastagbél
2014. máj. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!