Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOS! 36+5hetesen 2111méhszáj,...

SOS! 36+5hetesen 2111méhszáj, egy hét alatt lett ennyi 3111-ről. Nyákdugó elment, főleg most h a doki megvizsgált jött még vele barnás valami? Meddig húzhatom?

Figyelt kérdés
a fejét már "megsimogatta" annyira lent van.jóslóim vannak folyamatosan+keményedés,néha hányinger-hasmenés.tapasztalat?
2011. jún. 9. 11:40
 1/6 A kérdező kommentje:
második baba lesz
2011. jún. 9. 11:41
 2/6 anonim ***** válasza:
háttt mikor én itt tartottam pár órára meglett a kislányom pedig első baba volt.könnyü szülést és sok boldogságot..
2011. jún. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 3. babánál a 36. héten volt ilyen értékem, de a szülés csak a 39. héten volt. Ebből ne következtess semmire, hisz minden szülés, minden terhesség más. Azaz, ezekkel az értékekkel akár ma, de akár 3 hét múlva is szülhetsz.. Minden jót!
2011. jún. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 1111 volt 2 hete a számadat és most 2 napja teljesen bezárt méhszájat talált a doki ,én is véreztem és barnáztam 2 napig utána bár az én fiam fejét nem tudta megsimogatni-)))kitartás!
2011. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
érdkees hogy összefele megy a méhszájad és nem tágulsz,ezt nme értem mert a nyákdugo távozása tágulással társul.nekem szülés elött 1nappal távozott a nyákdugo de van akinek 3hete is kihuz igy.kitartás,és jo szülést.
2011. jún. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálad a méhszáj nem nyílt ki jobban, csak rövidült. Tehát még húzhatod. Ha az utolsó 3szám kezd 2, vagy 3lenni, akkor már gyorsabban meglesz a baba.

Nekem a második gyereknél volt 38hetes vizsgálaton 2222 a méhszáj- a doki nagy felkiáltó jeleket rakott a kiskönyvembe. Azt mondta, hogy ha első baba lenne max 48órát adna a szülésig, de mivel második baba, még az is lehet, hogy aznap meglesz, de lehet csak két hét mulva.


VÉgülis az első verzió jött be, és még aznap délután visszamentünk hozzá szülni. Jó gyorsan meg is lett a drágám!

:)

Könnyű, gyors szülést kivánok!!

2011. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!