Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » S. O. S! ezek után mikor...

S. O. S! ezek után mikor lehet ebből szülés? Már menés is nagyon fáj, olyan szinten fáj a szeméremcsontom mint akinek jól oda rúgtak! Tapasztalat?

Figyelt kérdés

hihetetlenül fáj!nagyon vizesedik a lábam,sokat járok pisilni,elment a nyákdugóm is,méhszáj 2111.jóslók is vannak és ma a kedvem a legrosszabb,fáradt vagyok,aludnék..

37 hetes km.hasmenések is voltak de semmi..


2011. jún. 16. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam, 40hét 2naposan szültem, már járni se bírtam a szeméremcsont fájdalomtól.

Remélem te hamarabb túl leszel rajta.

2011. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez normális,nekem a 22.héttől fájt.

A 37.héttől bármikor jöhet a baba,de az is lehet hogy kihúzod a végéig.

Pihen nagyon sokat,mert ha mégis beindulna a szülés akkor nagyon sok energiára lesz szükséged!

Kitartás :)

2011. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megy a nyákdugó, lehet pár nap. Sok pihi, kitartás :)
2011. jún. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én így kihúztam a végéig. 1 hét múlva enyhült a fájdalom és nem is pisiltem annyit. Minha kicsit visszább ment volna a feje, vagy csak kitágította amit akart.
2011. jún. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szülés előtt 3 nappal már csak húztam a lábamat,úgy fájt a szemérem csontom.Hasmenés 5 perces fájások után jött,nyákdugó a kórházban ment el.


Most 21 hetes vagyok,és pár napja fáj a szemérem csontom,még tudok menni ugyhogy csak alakulnak oda lent a dolgok.

A rossz kedv az időtől is lehet! a szülés mellett a hasmenés,és a nyákdugó elmenése szól.De lehet már meg is szültél?

2011. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!