Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a különbség a normális...

Mi a különbség a normális ideig kihordott szülés és a megszakított terhességnél elindított szülés között?

Figyelt kérdés
Egészségügyi okokból nem tarthatom meg kisbabámat,ezért így 5 hónaposan kell megszülnöm.Hogyan zajlik ez?Meddig kell vele bent feküdni a kórházban?Mikor lehet új babával próbálkozni?Ha valaki tudja kérem szépen írja meg,sokat segítene!
2008. febr. 23. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Méhszájtágítás és oxytocin.Próbálkozni kb:6hónap múlva ennyi idő kell a testednek,a lelked pedig Te tudod.Ha lelki segélyre van szükséged,nézz be a www.angyalokszulei.hu oldalra.Itt van sorstársad,náluk jobban senki nem tudhatja.

2008. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a 20.héten szültem meg a kisbabámat, fejlődési rendellenesség miatt. Ez már másfél éve volt.

Én a megszakítás előtti napon kaptam lamináriát, 3 darab tágító pálcikát. Másnap reggel 9-kor vittek a vajúdóba, és rámkötötték az infúziót. Én nem oxytocint kaptam, hanem nalador-t. Előtte már a pálcikák kiestek a wc-n.

Este 11-kor jött 2 erősebb fájás, addig semmit nem éreztem. Fél 12-kor elfolyt a víz. Utána pedig nyugi volt, se fájás, se semmi. Fél 4-kor székelési ingert éreztem, és kiderült, hogy az volt a tolófájás... De sajna mikor jött a doki, már semmit nem éreztem, ezért egyik kezével belülről húzta, a másikkal meg kivülről nyomta a babát, hogy kijöjjön. Ez nagyon kellemetlen volt! A lepényt szintén így szedte ki.

Utána pedig rögtön elvittek hajnali 4-kor egy "kaparásra". Ez péntek hajnalban volt.

Én már péntek reggel 7-kor sétáltam... És hétfőn engedtek haza, mivel ott volt a hétvége.

A próbálkozásra minden doki, és szülésznő mást mondott.

Volt 3 hónap, fél év, 1 év...

Mi nem védekeztünk már a 6 hét pihi után sem...

Most a napokban várjuk a Kisfiunk születését, aki pont azon a napon fogant, amikor az előző babánkat elveszítettük. Szóval, 1 év után sikerült!


A lehető legjobbakat kívánom Neked, mielőbbi testi és lelki felépülést, hogy mihamarabb jöhessen egy egészséges baba!!!

2008. febr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem másfél éve történt, hanem 20 hónapja...
2008. febr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!