Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szül v. ki a János kórházban...

Szül v. ki a János kórházban augusztus végén-szeptember elején?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én nem szülök, de az anyósom ott dolgozik a csecsemőosztályon, csecsemőápoló. Ha van vmi kérdésed én szívesen megkérdezem tőle, de úgy tudom be is lehet menni a kórházba és mindent meg lehet kérdezni.
2011. júl. 22. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De jó!Csak az lenne a kérdésem,hogy ha kislányom születik akkor kiszúják v lövik ott a fülét?Vinni kell fülbevalót?+még annyi h ha császárral szülök akkor a műtét után mennyi idővel kapom meg a babát?-mert az elsőt csak másnap kaptam meg (másik kórház) és ez rányomta a bélyegét a szoptatásra is :(( Köszi a segítséget!!
2011. júl. 23. 10:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Holnap találkozom vele, mert jön meglátogatni a kis unokáját.:):) Megkérdezem tőle és írok.
2011. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, megkérdeztem. Szúrják a fülét és kell vinni fülbevalót. A császárral kapcsolatban pedig azt mondta, hogy, ha úgy gondolod, hogy szeretnéd, kéred a gyereket és el is tudod látni, akkor 2-3 óra múlva is odaadják. Ha nem, akkor, akkor, ha van bent veled valaki.
2011. júl. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!