Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Rose magánklinika vagy a...

Dr. Rose magánklinika vagy a Telki magánkórház? Melyik a jobb? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

[link]

Most találtam ezt,kicsit elbizonytalanított...

Fogadott szülésznőm és orvosom van.


Aki szült valamelyikben,mik a tapasztalatai?(Igaz,nekem programozott császárom lesz,de minden érdekel.)

Történt bárkivel olyan,mint ami a fenti linkben olvasható?



Köszönöm előre is a segítséget!


2011. júl. 11. 21:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%

szia

gondold végig, h tényleg ott akarsz-e szülni, mert pénztől függetlenül, ha a babával valami gond van, másik kórházba szállítják. Te meg ülhetsz a babérjaidon félig megőrülve, h mi is van a babáddal.

Olyan kórházat válassz, ahol koraszülött osztály is van, mert ott biztos kezekben lesz a baba is. Még az időben született babákra is alaposabban odafigyelnek.

Minden kórháznak van VIP betegszobája, modern berendezéssel.

2011. júl. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

Azert a Telki vagy a Rose es az allami korhazak "vip" szobai kozott nagy a kulonbseg. Nyilvan, aki nem engedheti meg maganak, inkabb az allamiban a kulonszobat valasztja, amit egyebkent nem lehet elore lefoglalni, vagy szabad a szules napjan vagy nem.

Amit belinkeltel sztorit, en ugy tudom, hogy igaz, sajnos megtortent, de itt allitolag nem minden ugy tortent, ahogy leirta az illeto. Ettol az esettol eltekintve meg nem hallottam negativ kritikat, ami egyebkent lehet, hogy van, ami normalis. En csak jot tudok mondani a szuleszeterol. Neked a Telkiben van orvosod es szulesznod?

Roseban meg nem szultem, de ismerem a helyet. Kicsit dragabb, nem nagyon szeretik, ha csak szulni mesz oda, bar lehet, megoldhato. Annyiban mas, mint a Telki, hogy csak egy szulesz orvosuk van es eleg picik. Mint luxus klinika hirdetik magukat, nekem mas a luxus fogalma, de masok vagyunk, egy biztos, hogy a Telkihez kepest biztos, hogy luxus. Szereny velemenyem szerint a Telkiben a szobakra raferne egy kis felujitas, bar lehet, en vagyok elkenyeztetve. Viszont a Telkinek van egy jo kis orvosi csapata, illetve allando nogyogyaszati-szuleszeti ugyelet van, ha barmi van, azonnal mehetsz, mindig van ugyeletes orvos. Meg sorolhatnam az erveket, en a Telkit valasztottam es nem bantam meg.

Meg annyit, hogy nem ertem, hogy tortenhetett meg az eset, mivel en maximalisan meg voltam elegedve a csecsemos noverekkel, a 4 nap alatt eleg sokan valtottak egymast, mindegyik vegtelenul nagyon kedves volt! Pedig nagyon nehezen indult be a szoptatas, ki voltam teljesen idegileg, mert nagyob fajt, de mindegyik nagyon turelmes volt, egy rossz szot nem tudnek mondani.

2011. júl. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%

Ja, es koraszulott osztaly Pesten osszvissz kb. 2 korhazban van.

Teny, hogy a koraszulest sem a Telki, sem a Rose nem vallalja.

2011. júl. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
Kedves elso! Ne haragudj, de neked van szemelyes tapasztalatod valamelyik korhazrol is? Szeretem ezeket a pletykakat, amelyek nem igazak. Abszolut fel van szerelkezve a Telki, es alaposan foglalkoznak a babaval. Engem is probaltak lebeszelni a Telkirol ilyen ervekkel anno, es jol tettem, hogy nem hallgattam a "joindulatu" pletykakra, persze csak olyan mondta, aki meg a kozeleben sem jart ezeknek a helyeknek.
2011. júl. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

A telki Kórház felszereltsége egyszerűen kifogástalan. Na jó, PIC nincs, de szerintem nem is lenne rá igény , hiszen évi 200-250 a születésszám... ezt fenntartani és hozzá a személyzetet nem lenne túl kifizetődő.

39 hetes vagyok Telkiben fogok szülni, fantasztikus a csapat, nagyon megnyugtató a környezet, minden vizsgálatra időre kell menni és sosem kell várni, én ezért választottam őket. Maximálisan elégedett vagyok az eddig ellátással, ezt a legkomolyabban mondom. Kár, hogy nem minden magyar kórház ilyen :(

2011. júl. 12. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
A belinkelt cikket én is olvastam, az eddigi tapasztalataim alapján elképzelni nem tudom, hogy itt ilyen előforduljon. Arra viszont kíváncsi lennék, hogy a panaszos miért nem a kórházi tartózkodás alatt tett panaszt, ha már ott hagyott ennyi pénzt? Ismerek olyan kismamát, aki jelenleg is oda jár terhesgondozásra és orvost váltott személyes okok miatt, a kórház ezt a váltást ingyenes vizsgálatokkal kompenzálta neki, ami szerintem korrekt dolog.
2011. júl. 12. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Valaki, aki a Telkiben szült. Leírnátok, hogy mennyire jöttetek ki anyagilag? Nekem egy pár másfél millió forintot mondott, ezt mi sokalltuk.


Köszi

2011. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

Biztos, hogy nem annyi. Ha köldökzsinorvér levételt kérsz akkor annyi kb. terhesgondozással.

[link]

2011. júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Szerintem létezhet,hogy annyit fizettek...nekünk is lesz kb. annyi.

De az oldalon az árak csak tájékoztató jellegűek.

2011. júl. 13. 13:01
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
Most szültem a Telkiben és a szülés ára annyi, mint amennyi az oldalon is fel van tüntetve. Más, hogy mi is kb. félmilliót fizettünk, mert több mindent kértünk.
2011. júl. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!