Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Tudok tenni valamit?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


Második válaszoló vagyok


2011. júl. 11. 22:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

csavargasd a mellbimbód, maceráld jó sokat!!Az méh összehúzódást okoz, így húzódik vissza szülés után, szoptatás alatt is.

Hátha bejön...könnyű szülést:)

2011. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
caulophyllium 30 ch - homeopátia, tuti!!! www.homeopatia.info.hu
2011. júl. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
51%

nah szép kis orvos ez is...


hogy menne az anyjába

2011. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Elsőnek:

Az is megvolt :) Csak addig hat, amig abba nem hagyom.



Egyébként a homeopátiás dolgok elég drágák..., ha megengedhetném magamnak, akkor fogadott dokim is lenne. Azt az összeget én inkább a gyerekeimre költöm. Málnalevél teát is ittam hetekig, mert kaptam egy ismerőstől.

Más ötlet?

2011. júl. 11. 22:32
 5/26 anonim ***** válasza:

esetleg egy jó szívdöngető szex?


azt mondják attól is beindulhat..

2011. júl. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Két fájás közt az is megvolt...

Utána görcsölés, forró fürdő, 2 perces fájások, a kádból alig tudok kimászni. Fél óra nyüszögés, majd ritkulnak, de nem szűnnek.

Lehet ilyenkor kéne hozzáfognunk mégegyszer..:)De már nagyon féltem pici fiam.

Egyébként most 10-12 percesek...

2011. júl. 11. 22:44
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha már semmi nem indítja be normálisan,akkor nincs más,várnék- vagy máshova mennék,ahol nem nyögve nyelősen vizsgálnak! Pláne,hogy azt olvastam,hogy az nst rossz.


Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!!

2011. júl. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%

Tudod mi jutott az eszembe? Emelj nehezet,hátha megreped a magzatburok! Mivel az összes általam ismert praktikát bevetetted-hatástalanul,így más tényleg nem jut az eszembe!- Vagy hajolgass sokat- elvileg az is beindítja -kapálás pl...

Vagy ami még szóba jöhet,(hülyébbnél hülyébb dolgokkal állok elő) beszélj a babóddal,hogy jöjjön ki! mert gondolom milyen nehéz lehet így!


Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!!!

2011. júl. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, ez nagyon durva lehet... szegénykém... Nincs a szülészeten egyetlen szimpatikus és empatikus doki, akit el tudnál kapni, hogy segítsen már neked? Mert azért ez elég kimerítő dolog lehet, mire eljutsz a szülésig, már semmi erőd nem lesz...

Lehet, hogy egy banális vizsgálat is elég lenne, pl. amnioszkópia, és már repedne is burok...


Drukkolok, hátha jön egy vihar éjszaka, és meghozza a babádat is :)

2011. júl. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem re írtad ki bemrég a kérdést, hogy baj- e ha nem mozog a babád? Ha igen, nagyon izgulbak érted abban a kérdésben.
2011. júl. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!