Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után 5 héttel vérzés?

Császár után 5 héttel vérzés?

Figyelt kérdés
5 hete és 5 napja császároztak.kb egy hete nem véreztem,szinte folyásom sem volt már ma reggel viszont mikor elmentem pisilni észrevettem a wc-ben egy nyálkás vércsomó szerűséget(kb.2cm)mint az elején mikor még ürült a szervezetem.ez belefér még?vagy ez nem normális?
2011. júl. 13. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még teljesen normális!
2011. júl. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Császár és szülés után is tök természetes, hogy az ember hetekig vérzik, akár erősebben, akár gyengén. 6 hét alatt bármi lehet, sőt olykor tovább is tarthat a vérzés!

Én 4 hétig véreztem császár után, majd 1-2hétig semmi, és után még 3 hétig véreztem! (Nem mensi volt, voltam dokinál. Én lassabban tisztultam, ez is előfordulhat.)

De lehet mensi is, az sem lenne meglepő. (Az első mensinek nem is kell normálisnak lennie, valakinek pár napig tart, valakinek pedig akár 10 napig...)

2011. júl. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azóta kb menstruáció erősségű élénk piros vérzésem vanés eléggé fáj a derekam is.ez akkor most a mentruációm lehet?vagy még a tisztulás?igy mehetek kontrollra?vagy várjam meg hogy elmúljon?
2011. júl. 14. 12:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha gondolod várj egy hetet a kontrollal, ha nagyon véreznél. De ha így mész kontrollra az sem gond, legalább a doki megmondja, hogy valóban mensi-e.
2011. júl. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!