Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Cseh Erika a kistarcsai...

Cseh Erika a kistarcsai kórházból kér-e külön pénzt a szülés levezetéséért ha őt választottam orvosomnak?

Figyelt kérdés
2008. febr. 28. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Látatlanban mondom, hogy valószinüleg igen. Miért ne kérne?

Én életemben nem kevés orvosnál jártam, és csak 1 nem fogadta el a pénzem..

2008. febr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nála szültem, nem kér. Rád van bízva...
2008. febr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak azért mert nem biztos hogy tudnék fizetni..nem olyan egyértelmű hogy mindenki pénzéhes!!!
2008. febr. 29. 08:07
 4/7 A kérdező kommentje:

ja amugy az első válaszolónak:olvasd el a kérdést nem vizsgálatról van szó hanem SZÜLÉSRŐL, persze ha nem kevés gyereked van az más:D...

pfff. inkább ne írtál volna semmit..

2008. febr. 29. 08:09
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Attól még tájékozódott lehet, és ha kiírtál egy kérdést, fogadd el a válaszokat, bármilyenek is. amugy én egyetértek 1. válaszolóval, ritka mint a fehér holló aki nem fogad el pénzt. Az Édesanyám az egyik ilyen hollócska.
2008. febr. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem azt írtam, hogy dr. Cseh Erika nem fogad el, csak, hogy nem kér. Én azt mondtam, hogyha az orvosom bemond egy összeget felállok, legyek 39 hetes, akkor is. Nem mondott be, így én annyit adtam amennyit gondoltam.
2008. febr. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Maximálisan elfogadom a válaszokat,hiszen azért kérdeztem, attól az embertől aki képes arra hogy a kérdést pontosan elolvassa!

Az hogy értelmezési problémái vannak arról nem én tehetek.bocsika...

2008. febr. 29. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!