Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki járatos a Szent István...

Aki járatos a Szent István kórházba, ugyebár van a kórház előtt parkoló, ez eddig világos, viszont láttam hogy a Haller utca felől pedig van sorompós bejárat, itt is be lehet menni kocsival a kórház területére, és bent lehetséges a parkolás?

Figyelt kérdés
Lehet fura a kérdésem, de most ez foglalkoztat! Főleg a szülésnél lenne ez érdekes majd, hogy ne kelljen a főbejárattól végigsétálni.
2011. júl. 22. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Be lehet menni a kórházba kocsival és tudtok parkolni a szülészet előtt. Nekem folyt a magzatvizem, úgyhogy semmi pénzért nem sétáltam volna sehova... Viszont arra figyeljetek, hogy nagyon drága a parkolás. Amint van rá lehetőség, apuka menjen és álljon ki a kocsival. Az első fél óra ingyenes, utána 300 ft óránként... 13 órát vajudtam, szóval gondolhatod mennyi lett volna, ha bent marad a kocsi...
2011. júl. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én két éve szültem ott, taxival jöttünk haza, simán beengedték a sorompós kapunál.
2011. júl. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Húh, köszönöm a válaszokat, nem is gondoltam arra hogy fizetős! De legalább tudom, hogy be lehet hajtani kocsival! Olyan rossz mert a gyorsforgalmin ha jövünk befelé akkor nagyon körülményesen lehet csak eljutni a kórház előtti parkolóba! Össze-vissza kell kanyarogni mire sikerül.
2011. júl. 22. 10:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Minden rendben ment?
2014. nov. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tényleg fizetni kell?
2014. nov. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, még 2013-ban is fizetős volt a benti parkolás.
2014. nov. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 zozzozi válasza:

1. Van olyan, hogy elvesztett jegy. Ekkor egységesen 4000 ft a park. díj. 3 hét után is, a 10. óra után már megéri.

2. A dokival- vagy bárkivel- le kell bélyegeztetni v. alá kell íratni a jegyet, így ingyenes a parkolás.

2016. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kolibri71 válasza:
"jegy elevsztese eseten" 4000 ft, de ki tudja mikor hajtottal be? Tehat egy het is lehet 4000 ft ;)
2017. márc. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 lernen válasza:
Haller utca hany szam a korhaz bejarat?
2021. márc. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!