Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A 35. hétben leszállhat a pocak?

A 35. hétben leszállhat a pocak?

Figyelt kérdés

Valahogy mintha lentebb lenne a pocak. Olyan mintha lógna. A múlt héten volt olyan érzésem az egyik éjszak, mintha befordult volna kis feje a medencémbe. Baromira fájt is.

Nem korai ez még?


2011. aug. 8. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha befér a kezed (négy összezárt ujjad) a cicid aljától számítva a cicid és a pocid közé, akkor leszállt. Én a 36. héten vettem észre, hogy mintha lejjebb ment volna, de igazán látványos változás a 38.hétre volt.
2011. aug. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Simán lehet lejjebb, főleg, ha második vagy többedik gyerekről van szó. Nekem már a 30. hét óta olyan, mintha lógna. De megkérdeztem az orvost, azt mondta, hogy csak gyengébb más a hasfalam, mint az elsőnél, és ez természetes. Mondta, hogy az a lényeg, hogy a gyerek fent van és zárt a méhszáj.

Szóval semmi pánik, ha minden más is rendben, nem fogsz holnap megszülni:)

2011. aug. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekünk még csak első baba :-) Ma megyek védőnőhöz, majd vele is konzultálok. Felőlem lassan jöhetne, de azért még növögessen csaj bent vagy két hetet :-)


Köszi a válaszokat!

2011. aug. 9. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!