Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jövő kedden lesz programozott...

Jövő kedden lesz programozott császárom. Érdemes lenne még homeos pirulákat elkezdenem, hogy gyorsabban regenerálódjak? Mit lenne érdemes, mennyit, hogyan?

Figyelt kérdés
Valakinek használt?
2011. aug. 11. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem használt. 3 császárom volt. Elsőnél szedtem én mindent amit a gyógyszertárban ajánlottak, semmit nem használt, iszonyat szenvedtem pár napig. Másodiknál is bepróbálkoztam, akkor sem sok eredménnyel. Harmadiknál úgy voltam vele, hogy ha eddig sem használt, akkor most sem fog. Nem szedtem semmit sem előtte, sem utána. A három műtét közül ezt viseltem a legjobban.
2011. aug. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én arnicát szedtem, majd szülés után tejbelövellést serkentőt. Nem tudom, hogy attól vagy egyébként is megtörtént volna, de a 3. napon már nem győztem fejni. Szóval nálam bevált- én úgy gondolom.
2011. aug. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
3 császárom volt, semmi homeos pirulát nem szedtem, teljesen jól regenerálódtam. Másnap már ülve szoptatunk a szobatársammal aki szintén csaszis volt. Nekem bevált, hogy nem hagytam el magam, sokat sétáltam mikortól fel lehetett kelnem. A 3. napon már itt kidobják a császárosokat is!
2011. aug. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!