Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fájásokkal kapcsolatos kérdés!...

Fájásokkal kapcsolatos kérdés!? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
40 hetes vagyok, tegnap este 10 perces fájásokra ébredtem, nem is tudtam visszaaludni, nagyon fájtak. Reggel be is mentünk a kórházba, ahol közölték, hogy még tök zárt a méhszáj, és ezek csak jósló fájások. Eddig oké, hazaküldtek! Most eltelt egy nap, és ezek a fájások nem szűntek meg mint a jóslónak kellene. Folyamatosan megvannak, egyre erősebbek, de még mindig tartják a 10 percet kb. Most akkor mi van ilyenkor, már nagyon fájnak, aludni sem tudok tőle!? Nem akarok megint potyára bemenni!:(
2011. aug. 21. 03:05
 1/5 anonim ***** válasza:
ha be surusodnek es erosodnek a fajasok az szules
2011. aug. 21. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ülj be akár óránként félórára ilyenkor egy kád meleg vízbe, ha akkor sem múlik, akkor ettől erősödnie és sűrűsödnie kellene, a jóslónak meg el kéne múlnia.

Sajnos van olyan, akinek a jóslók mennek át szülésbe, de így összesen 3-4 napig is lehet vajúdni...Nem kellemes az biztos, de megéri!

Csak a 10 perc alatti, legalább 40-50 másodpercig tartó, egyre erősödő fájások számítanak igazi fájásnak.

A méhszáj is csak úgy tud nyílni megfelelően.

Nekem rendszertelen 10 perc alatti 4-5-7 perces, 50-60 másodperces fájásaim voltak 15 órán keresztül, egész éjjel a kádban és a fitneszlabdán felváltva vajúdtam, (este megvizsgáltak, még sehogy nem állt a méhszáj, hazaengedtek,), hajnalra lettek durvábbak a fájások és akkor már 2-3-5 percesek voltak, bementünk a kórházba, burkot repesztettek és 3 óra múlva megszületett a kisfiam.

Összesen 25 órát vajúdtam a jóslók kezdetétől, de nekem ugye végig 10 percen belüliek voltak.

Ha neked beáll rendszeres 5 percesekre, akkor sokkal hamarabb kitágulsz, mint én!

Majd írd meg hogy vagy és mikor megszületett a babád!

2011. aug. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom mindig azt mondta, h akkor induljunk a kórházba, ha 5 perces fájásaim vannak. (Fájás helyett elfolyt a magzatvíz)
2011. aug. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sajna még semmi extra nincs! Nagyon fájok, de 10 perc alá nem akar menni! Fürdő is volt, igaz nem fél óránként, de semmi! Nem múlt tőle! Most már az első fájás óta 35 óránál tartok! Ebből az eleje lehet csak jósló volt, nem tudom, de egyre jobban fáj. Legalább azt lenne jó tudni,hogy nyílik e a méhszáj, vagy még mindig semmi!
2011. aug. 21. 09:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Irány az ügyelet
2011. aug. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!