Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Angliaban szult kismamak!?...

Angliaban szult kismamak!? Mint hallotam egeszen mashogy szulnek itt a nok mint othol!

Figyelt kérdés
nekem 2 hetem van meg vissza..elso babocam,.,mennyire igaz az hogy nem kapok szules elott beontest ???,.!es hogy nem vagjak itt a noket ?.,mert szerintuk ez nem termeszetes!!nagyon izgulok!!!es szules utan veled is lehet a baboca vagy csak akkor lehet veled ha szoptatni kell?valaszokat elore is meg koszonom.,
2011. aug. 28. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.En nem kaptam beontest,csaszaroztak igy a gatmetszesrol nem tudok nyilatkozni.Viszont csaszar utan 2nappal hazaengedtek minket.Vegig velem volt a kislanyom,egyedul voltunk a szobaban.
2011. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó: nekem még 6 hetem van hátra, de nagy valószínűséggel nekem is császárom lesz. Úgy hallottam, hogy sima szülésnél egyből kiteszik az anyukákat, császárnál hogy megy? Azt látom, hogy téged bent tartottak két napig, de ugye nem dobnak ki császár után? Nagyon félek, hogy szülés után kiraknak én meg belefulladok a mélyvízbe.:(((
2011. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Szia.Nem fognak kidobni ne aggodj.Szepen gyogyult a sebem nem volt semmi gond azert engedtek haza 2 nap utan.Szerintem az a minimum amit bent tartanak.Ne aggodj nem dobnak melyvizbe elmagyaraznak neked mindent.Sok szerencset.
2011. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyit elfelejtettem hogy sima szulesnel sem egybol tesznek ki.Tegyem fel hajnal 2kor meg szulsz es delutan 5korul hazaengednek.Par orat bent tartanak.
2011. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!