Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek sincs már túl sok...

Szerintetek sincs már túl sok hátra? Jövő hét szombatra vagyok kiírva és már alig van mocorgás, keményedés van reggeltől egyfolytában.

Figyelt kérdés
Már tegnap is egyre kevesebbet mozgott a baba és reggel óta kemény a hasam alul,voltam ctg is és ott is mondták hogy leszállt a hasam és már beállt a baba a szülőcsatornába... Tegnap is néha fájdogált a hasam alja meg nagyon gyakran megyek pisilni... Szerintetek ez mennyi időt jelenthet a szülésig?
2011. aug. 29. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia:)

én jövőhét péntekre vagyok kiírva és napok óta nekem is sokat keményedik illetve görcsölget a pocakom de sajnos semmi:( a pocakom már a 34ik héttől lent van ja és a buksija nekem is kimenetre illeszkedik.remélem napokon belül már babázunk:D

2011. aug. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én jövő csütörtökre vagyok kiírva,nekem is beilleszkedett már a baba, sokat fájdogálok, nyilalgat a hasam alja, de fogalmam sincs mikor fog beindulni :-) Már a méhszájam is elkezdett megnyilni, igaz az már jó pár hete.
2011. aug. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :-)

most este 9 után elkezdett tornázni odabent a pocakomban a baba és most meg 3/4 10 óta fájdogál enyhén a hasam alja de hamar abba marad és rendszertelen ,ez lenne a jósló fájás ugye?Mert bár az első babámnál is volt jósló fájásom de már nem emlékszem az milyen mert utoljára lassan 3 éve hogy ilyet éreztem :-)

Még egyszer köszi a válaszokat és könnyű ,gyors szülést kívánok nektek :-) Amúgy ti hol fogtok szülni?Én a Baross kórházban.

2011. aug. 29. 22:28
 4/7 anonim ***** válasza:
A jövőhét csüt-i vok! Én a Szent Istvánban fogok, bár területileg én is a Barossba tartozok. Nekem sokan azt mondták, hogy szülés előtt mindenkire rámegy több kevesebb víz és picit megváltozik / eltorzul az arc, na én ezekre a jelekre várok, de lehet sokan ezt is megússzák :-( Jó lenne tudni mikor akar kibújni...
2011. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a szombatos vagyok:)

Én a győri Petzben fogok szülni :)

Hogy viselitek amúgy így a terhesség végét?engem azért szó mi szó néhol megvisel.már nagyon izgatott vagyok:D(első baba)

2011. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csüt-i vagyok: Szintén első baba és szintén nagyon rosszul, néha szó szerint beparázok, hogy úristen mi vár rám,olyankor kell vegyek egy pár mély levegőt és megnyugszom, de már nagyon nehéz. Testileg is már nagyon nagy tehernek érzem, 2 perc alatt kifáradok bármit csinálok és olyankor azt kérdezem magamtól, hogy ilyen szuper kondival, hogy fogok szülni, hogy lesz erőm. Kitartást nektek is!!!
2011. aug. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok én a meleget tűröm rosszul időnként még levegőt is nehezebben kapok .... Nekünk 2. baba lesz most így már többé kevésbé tudom mi vár rám.nekem az első az hüvelyi szülés volt és most is arra készülök :-) Hétfő óta sokkal többet mozog a pocakban a kislányom így szerintem lehet még ezt a hetet a pocakban tölti :-) Holnap megyek ctgre és remélem az utazás nem fog megviselni túlságosan...

Könnyű és gyors szülést kívánok nektek és köszönöm hogy visszaírtatok :-)

2011. aug. 31. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!