Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A gázmasszás talán segíthet?...

A gázmasszás talán segíthet? Első babás anyuka vagyok. A sok sportnak köszönhetően (párom nagy örömére) erős a hüvelyi bordázottságom és az izmom. Szerinte "satu" teljes lazaság mellett.

Figyelt kérdés

Attól tartok hogy ami most élvezet, az nehogy a szüléskor hátrány legyen. Rettegek pl. a vákumos szüléstől. Elég nagy a babó fejecskéje, 30 hetesen a BPD:78 mm, HC:295 mm, súly:1538 g.

Ne nevessetek ki, tanácsokat kérek!


2009. ápr. 19. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a mostani terhességem 30. hetében 86-os BPD-t mértek.Ezek szerint én nagyobb pácban vagyok?:-)(

Az első gyerkőcömnél 81-es volt a BPD 30 hetesen.Hát igen,az gáz volt.Nem szeretnélek elrettenteni,de ha tényleg nagy a gyerkőc feje,akkor nem lesz egyszerű.Ez persze egyéntől függ.Mindenesetre engem előre felkészítettek,hogy a sportolók nem szülnek könnyebben,sőt...Ennek sem örültem,mert évekig kézilabdáztam.

Viszont nagyon sok jót hallottam a gátmasszázsról,amihez javasolják a búzacsíra olajat.Amit pedig én tudok ajánlani,így harmadik babát váró anyukaként,hogy lelkileg készítsd fel magad.Nekem a második szülésnél sokat segített,hogy lelkileg a legrosszabbra számítottam,miután az elsővel nagyon megszenvedtem.

2009. ápr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha teheted, fogadj szülésznőt, ő csinálja majd a gátvádelmet! Előre beszélgess el vele a szülésről, és ő majd megmondja milyen olajat vigyél, stb.

Gyors szülést!

3 gyerekes

2009. ápr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy a gátmasszázs nem hülyeség, én ugyan nem csináltam, de a védőnőm tanácsolta, mutattta is papíron, hogy kell. Az internetről nyomtatott ki erről képeket.

Jó még az intimtorna is.

2009. ápr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!