Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt-e halálfélelmetek szülés...

Volt-e halálfélelmetek szülés előtt vagy közben?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 15:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Az én szülésemre nem lehetne azt mondani, hogy könnyű szülés volt. 11 órát vajúdtam, minden fájdalomcsillapító nélkül, iszonyatosan fájt, és azt gondoltam közben, hogy csak egyszer bújjon ki az a baba, én még egyszer nem szülök, az biztos. De, kérdésedre válaszolva, halálfélelmem azért nem volt.
2011. szept. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nekem volt félelmem magától a szüléstől, aztán a gátmetszéstől, aztán attól, hogy nagyon kicsi lett a gyerekem, mi lesz vele. De halálfélelmem az nem volt. Valahogy nem jutott eszembe, hogy meg is halhatok, pedig sajnos az unokatesóméknál történt ilyen, előtte egy évvel.
2011. szept. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nem volt, előtte bizakodó voltam, elvégre sokan túlélték. Alatta nem nagyon tudtam gondolkodni, 16 órát vajúdtam.
2011. szept. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
nekem sem volt,de olyan igen, hogy : "feladom, császározzatok meg2. aztán átlendültem valahogy ezen az érzésen és meg is lett hamarosan a babám.
2011. szept. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%

nem :)

Nagyon pozitívan álltam a dologhoz, aztán: 28 órát vajúdtam, fájdalomcsillapítót nem kaptam, szüléskor sem, és volt gátmetszés + varrás.

(Elvileg) 6 hét múlva ismét szülök, nem félek, csak reménykedem benne, hogy rövidebb lesz :)

2011. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
64%

Szülés előtt volt, megfogadtattam a férjemmel, h ha az orvos rákérdez, h kit mentsenek meg, a babát vagy engem, akkor engem választ:)))


Ott és akkor eszembe se jutott, csak az, h húúú, nem gondoltam, h ennyire fáj.:)

2011. szept. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%
Egyszer jutott eszembe szülés előtt, hogy mi lesz, ha meghalok, de aztán többet nem :)
2011. szept. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%
nekem programozott császárom volt és igen halálfélelmem volt.
2011. szept. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%
Nekem volt halálfélelmem vajúdás közben de nem jó szó mert nem féltem csak azt hittem, hogy meg fogok halni. De nem volt tiszta az agyam szerintem. 16 órát vajúdtam ebből az utolsó 8 óra volt az amikor azt hittem valami nagyon nincs rendben és meghalok ha nem csinálnak valamit de közben kaptam egy EDA-t ami 1,5 órát hatott csak. :( Tulajdonképpen lehet, hogy igazam is volt mert végül császár lett és kiderült, hogy nem tudott volna kijönni a baba hiába tágultam ki mert nem vette fel időben azt a pózt amit kellett volna ezért a keze felakadt a feje mellé úgy meg nem fér ki.
2011. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

a tolófájásnál éreztem azt hogy agyvérzést kapok.

de előtte már megbeszéltem a családommal ha történne velem vmi neveljék fel a kislányomat.

szerencsére túléltem nagy nehézségek árán

:)

18 hós baba anyukája

2011. szept. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!