Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egerbe rendes nőgyógyászt...

Egerbe rendes nőgyógyászt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Magán vagy Sztk-s?


Magánban és Vargához jártam (nálunk nem volt pénzéhes) nem rendelt be százszor, sőt csak a kötelezükre hívott mi mentünk még babamozizni plusszban!Most is hozzá fogok járni!


De a legjobban természetes szüléspártibb Szántó Doktor!Fiatal nődoki, és nincs is rendelése, csak ügyeletbe tudsz hozzá járni!De nagyon kedves lelkiismeretes orvos!

Én most nagy dilemmában voltam, de nem tudok lemondani a magánrendelőről, és én bízom Vargában, már több mint 10 éve hozzá járok!

És az első szülésem is majdnem 10005-ban természetesen zajlott!Én meg voltam elégedve vele!


Egyszer koraszülésveszéllyel voltam kórházban akkor találkoztam Szántó doktorral,aki 8 héttel később még megismert a folyosón (akkor szültem valójában) és mwegkérdezte hogy vagyok a baba jól van-e!


Sokan amúgy nme elégedettek Vargával sem, de nálunk minden tökéletesen zajlott!


Mennyi idős babás vagy?

2011. szept. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%-ban akart lenni :)
2011. szept. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sztk-s 18 hetes vagyok. Fülöpnél voltam eddig talán öt ismered? Jo doki?
2011. szept. 15. 19:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi a baj Fülöppel?Én igazán csak őket (akiket említettem) őket ismerem jobben!Természetesen majdnem minddel találkoztam a kórház alatt :(

De ha váltani akarsz és nem magánra akkor és Szántó dokit javasolnám!Mivel nincs sztk-s endelése, így úgy tudod elérni, hogy a szülőszobán keresed!Kihívják neked, és akkor meg tudod vele beszélni! :)

Egyik barátnőmmesélte (10 hete szült nála és végig hoizzá járt) hogy mindig felhívta telón, és a doki megmondta mikor menjen a szülőszobára!Ő adott minden beutalót, szóval követte a terhességet, természetesen a szüléshez is ment!Végig ott volt, és 100%ban meg volt vele elégedve!

A várandósság slatt egyszer adot tneki pénzt, de alig akarta a elfogadni!


Én őt tudom ajánlani!Most nekem si dillema volt, de maradok Vargánál


Jó egészséget kívánok!

2011. szept. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!