Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindenképpen azt szeretnénk,...

Mindenképpen azt szeretnénk, ha császárral születne meg a gyerekünk. Tudtok olyan orvost Tolna, Baranya és Somogy megyében, aki ezt bevállalja?

Figyelt kérdés
Privátban is várom az üzeneteket, konkrét nevek érdekelnének...
2011. szept. 18. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Miért akarsz császárt?
2011. szept. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Ha egészségügyi okok miatt nem indokolt, akkor remélem nem találsz... Bocs...

Az egy komoly hasi műtét, nem tudom elképzelni, mi okod/okotok lehet erre vágyni. Kockázata is van, kicsit több, mint a hüvelyi szülésé. Ha a tágulástól tartasz/tartotok, lehet plasztikáztatni...

2011. szept. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Ha a válaszolóknak van esze, privátban sem írnak nevet, hiszen bárki lehetsz... talán így akarod ellenőrizni a dokikat.
2011. szept. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

off: én szerettem volna termszetes uton szülni,de sajnos nem jött össze...

viszont 1napig az intenziven feküdtem(mint minden csáaszáros) katéterrel, kiszolgáltatva mikor a nővérke jön kipucolni a vért alolad, csak a feneked emelheted fel és ő kimossa a nemi szerved...24órán keresztül fel sem lehetett ülni...a babáddal nem lehetsz együtt, 2x hozták fel a 24óra alatt.este 7 után reggel 9kor csak...gon dolhatod a fene megevett h mi lehet már, nem szopizik a baba, nekem mitöl indul majd be a tejem ha nem ér inger stbstb...aztán mikor végre másnap du lekerültem a gyerekágyra hozzá. a simán szült kismamák már szinte gond nélkül szaladgáltak a babáikkal,én(ill mi császárosok)meg alig éltünk. kb 3 hét után tudtam fájdalom nélkül mozogni rendesen...

hááát, baromira megéri császárral szülni...csak mert ád 1: félek a fájdalomtól, meg az ismeretlentől de nagyon (ahogy mindenki szerintem)

ád 2: ne menjek szét ott alul...(legnagyobb butaság, erre lettünk kitalálva, kis idővel minden helyreáll)

szóval ha tényleg nincs eü ok, akkor szerintem felejtsd el...

én ujra babát várok, s mivel 21hónap lesz a korkülönbség, n ugy érzem ujra császáros leszek...de előre utálom...persze a lényeg az egészséges csöppség,ami kárpótol mindenrét...

2011. szept. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Off az utolsónak: ismerőseim gyerekei között 19 hónap van. Első császárral született, második természetes úton. Remélem, Neked is sikerül a következő babát "hagyományos úton" a világra hoznod!
2011. szept. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, nagyon köszönöm:) jó hallani hogy azért van erre is példa:) én is nagyon bizom benne!!!köszönöm..
2011. szept. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
20:32 -nek üzenem, köszönöm, hogy az esélyét is elveszi egy válasznak, amit arra kapok, amit kérdeztem. A körülményeket, az okokat én ismerem, és engedtessék meg, hogy ne soroljam fel őket. Aki nem akar, ne segítsen, de ne is akadályozzon, olyan nagy kérés ez?! Ismerem a kockázatokat és az ellenjavallatokat, ezt kár sorolni.
2011. szept. 19. 18:49
 8/10 anonim ***** válasza:

ha nincs egészségügyi gondod, akkor kiváncsi lennék mi lehet az a nagy körülmény,ami miatt fontos h szétszabdaljanak. persze ne áruld el:)

amugy szerintem normális doki okok nélkül nem megy bele, persze tuti akad olyan is, aki pénzért benne van az indokolalan programozott császárban...2gyereket szültem,sok anyukával beszélgettem(simán és császárral szülttel is, olyannal is aki szeretett volna császáros lenni de nem lett az végül)de nem hallottam olyanról hogy lenne ilyen doki. pécsi viszonylatban tudok nyilatkozni

2011. szept. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. szept. 19. 20:00
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én császárral szültem most nyáron,nem tudom neked ez az első-e de nem olyan vészes maga a műtét!!Én nagyon örülök,hogy császáros lettem,nem vajúdtam 3 napon át nem szenvedtem stb...Ja és műtét másnapján már szinte ugyanúgy jártam csak kissé lassabban és megfontoltabban:)Sajnos abból a megyéből én nem ismerek orvost aki elvállalná de sok olyan doki van aki vállalja persze csak ha fizetsz neki.

2011. okt. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!