Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Férfiak, apák! Ha a párotok...

Férfiak, apák! Ha a párotok szült már és bent voltatok a szülésnél, nem ment el a kedvetek a nőtöl? Csak férfiak válaszát várom!

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert szülni fogok és félek hogy a párom kedve elmegy tőlem ha végigézi hogy a vaginámon kinyomok egy gyereket.
2011. szept. 21. 15:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%

Ha felsz tole, kerd, hogy csak a fejednel alljon, akkor nem latja premier planba a szulest. En ebbol az okbol kifolyolag csak a vajudasnal akarok a parommal lenni, a kitolasnal a baratnommel.

De nekem a parom rosszul is van a vertol, ha osszeesne meg ot kene patyolgatni, ki maradna nekem?

Es bocs, tudom, hogy ferfiak valaszat vartad.

2011. szept. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
Kifogás,mikor már elment a kedve a nőtől,benyögi láttalak szülni,pedig igazából a felelősségtől ment el a kedve.
2011. szept. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Még szülés elött kijelentettem, hogy "én bizony nem leszek ott!"

Végül úgy alakult, hogy végig mellette maradtam. Nem bántam meg...söt, legnagyobb hibát követtem volna el, ha kint várakozok! ès hogy a kérdésre válaszoljak, temészetesen nem ment el a páromtól a kedvem!


30/F

2011. szept. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%

normális férfinak nem megy el a kedve emiatt a nőtől


de persze az is normális ha a nő nem szeretné ha látná őt a párja szülés közben

nagyim mesélte hogy ő el sem tudta volna képzelni hogy a papám ott legyen amikor megszülte anyukámat

nekik teljesen rendben volt a házasságuk (51 éves házasok voltak amikor papám meghalt) de valahogy így volt jó a mamámnak

2011. szept. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%
Mi megbeszéltük a dolgot a párommal, és szeretne majd bent lenni a szülésnél, és én is szeretném, ha végig mellettem maradni. Egyszerűen felfogás kérdése, ha tisztában van vele a férfi, hogy ez mennyire természetes folyamat, és ez az élet rendje, és képes csodának megélni a szülést, nem fújjolni rá, akkor az egy érett felfogás, és nem megy el utána a kedve a nőtől...
2011. szept. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

Bent voltam. Előre leszögeztem, hogy csak a fejénél fogok állni, mert eleve nem bírom a kórházakat, a vért, na meg a hasonló durva dolgokat. Aztán hamar rájöttem, hogy hiába állok én fejnél, látok mindent. Egyszer majdnem kimentem, amikor kézzel tágította a doki a feleségemet, és kihúzta a kezét, amin mindenféle véres-nyálkás darab volt. Akkor úgy gondoltam, nem fogom kibírni.

De aztán maradtam, és nem bántam meg. El sem tudtam volna képzelni, min ment keresztül. A végén már annyira nem zavart, hogy lefényképeztem a méhlepény születését is. :)


Hogy elment-e a kedvem a feleségemtől? Nem, egyáltalán nem. De őszinte leszek: a szülés után kb. 2 napig nem tudtam nőre nézni.

Azóta is nagyon jó a házaséletünk szerencsére!


35/F

2011. szept. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
35%
nekem is fura dolognak hangzik ez, de hát így van :/
2011. szept. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
12%

Normális férfi nem AKAR bemenni. Ha meg odakeveredik, akkor nem az érkezési oldalon streameli a netre az egészet.


De ha lát is valamit, akkor is miért undorodna meg? Túl van ez misztifikálva.

2011. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem teljesen természetes, ha a nő nem akarja, hogy bennt legyen a férfi...csak mert divat az "apás- szülás", nem jelenti azt, hogy egészséges is...vagy, hogy akik nem így szültek, azoknak rosszabb lenne a házasságuk. Érdekes, hogy azok a férfiak, akik ide írtak,bár utólag nem bánták meg, de mintha nem az ő óhajuk lett volna, hogy bennt legyenek.

A nő kell érezze, mit szeretne ezzel kapcsolatban. Majd elfogadni a férfi döntését, hogy ő mit szeretne.

2011. szept. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
Akkor ezek szerint én nem vagyok normális. Én akartam bemenni, és néztem is mindent. Köszönjük, azóta is tökéletes a szexuális életünk. Vagyis majdnem tökéletes, mert többször szeretném mint lehetőség adódik, de ha nyugi van a gyerekektől azt mindíg kihasználjuk
2011. szept. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!