Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Veszprémben Dr. Szabó Kingáról...

Veszprémben Dr. Szabó Kingáról mik a vélemények?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2011. okt. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ajánlanátok más dokit is, ha szerintetek van jobb Veszprémben? Magánrendelését, elérhetőségét megadnátok?
2011. okt. 2. 21:20
 3/11 anonim ***** válasza:

Én ajánlok mást: Vincze Gábor

www.vinczedoktor.hu

Itt van elérhetősége. Én két babát szültem nála (ügyeletben) és nagyon elégedett voltam, most már hozzá járok mindig.

Még egyet tudok ajánlani, akiről rosszat még tényleg senkitől nem hallottam. Dr Bagarus Sándor.

2011. okt. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szimpi Doktornő,de olyanhoz nem járnék,aki annak ellenére,hogy magánrendelésre is jársz hozzá,fizetsz neki nem keveset,nem adja meg a számát,és nehéz helyzetekben nem számíthatsz rá...
2011. okt. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ők adnak elérhetőséget?
2011. okt. 2. 21:27
 6/11 A kérdező kommentje:
A Vincze doktor szimpatikusnak tűnik, de a weboldala nem működik jól, ezért nem tudtam meg róla sok mindent... kaphatnék bővebb infót róla?
2011. okt. 2. 21:36
 7/11 A kérdező kommentje:
A labor vizsgálatokat ott a magánrendelőbe végzi, (vagy miért van ott az a szőke hajú nő a képen?) és mennyibe kerül?
2011. okt. 2. 21:37
 8/11 anonim ***** válasza:

Én vagyok, aki a Vincze G-t ajánlotta.

A szőke nő azért van ott, mert ő az asszisztense. Hajnalka, azt hiszem, nagyon aranyos és egyébként szülésznő is, az első gyermekem nála született és nagyon sokat segített. Az első gyermekemmel hozzájuk estem be éjjel ügyeletben, nagyon rendesek voltak, pedig nem hozzá jártam.

Nálam működik a honlap, ott is van elérhetősége 70-3357641. Ez a doki mobilja, elérhető, én sokszor hívtam, mindig segített. Most nem tudom, mennyi a tarifa nála, rég voltam... talán egy éve, akkor 8000 volt.

A másik dokiról-Bagarus nem tudok sokat mondani, mert nem ismerem, egyszer voltam nála rendelésen, rendes volt ő is és mindenki nagyon dícséri. Neten megvan az ő száma is, írd be google-ba és meglesz.

2011. okt. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a harmadik gyermekemet a Bagarus doktornál szültem. Szerintem ha kellene, megint őt választanám.

30/24 70 873

Azt hiszem, szerdánként,meg talán hétfőnként van magánrendelése a kórházban.

A másodikat Szabó Kinga doktornőnél szültem, jó orvos, de én harmadszorra azért nem hozzá mentem, mert a kórházban nem ügyel(legalábbis úgy tudom), és így esély sincs rá, hogy nála szüljön az ember.

Amúgy mindkettő fogadott orvosom volt, végigkísérték a terhességet, és mindkétszer volt olyan mákom, hogy pont ők voltak ügyeletben a szülésnél.

2011. okt. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én Tóth Juditnál szültem februárba ügyeletbe!Csak ajálani tudom mindenkinek!!!!!!Nagyon kedves,és mikor tudta hogy hazaengednek akkor még elötte Ö vizsgált meg,bedig nem a szülészeten volt akko,megmondom 9sszintén addni akartam neki pénzt és NEM fogadta el!!!!!!Hozzá mentem vissza kontrolra is és a spirál is ö rakta fel!mondjuk kár hogy nincs magánrendelése de ha telefonon egyeztetsz vele akkor ad idöpontot magához a kórházba!
2011. okt. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!