Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hányás szülés előtt? Ez most mi?

Hányás szülés előtt? Ez most mi?

Figyelt kérdés

38 hetes vagyok, babám nem fordult be és teljesen zárt vagyok, a dokim 17.-re kiírt császárra, ha ez addig nem következne be (már 3kg-ak vagyunk!).

Tegnap este nagyon fájt a hasam, és nagyon mozgott a picim, nagyon rossz közérzetem volt és én még életemben így nem hánytam!!!

Hasmenésem nem volt sem derékfájásom sem, így most nem tudom ez mit jelenthet?Az biztos hogy valami más tegnap óta, lehet hogy befordult?Szerdán megyek uh-ra....


2011. okt. 7. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem befordult.
2011. okt. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Össze van pakolva a motyód? :)
2011. okt. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
befordulhatott és rugdosta a gyomrod
2011. okt. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
en is 38hkm vagyok es 17-en csaszaroznak,veletlen egybe eses:)es enyem se fordult be meg.hanyingerem van hetek ota,de meg egyszer sem hanytam a terhesseg alatt.Valakinek faj,ha megfordul a baba,valaki eszre sem veszi.Olvastam,valaki hany szules elott-nem gyakori
2011. okt. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:)

Igen össze vagyok pakolva, de nem indult meg a szülés...

Bár ugye nem tudom hogy megfordult-e vagy sem, tény hogy tegnap óta egészen máshogy érzem őt, úgyhogy lehet hogy befordult:)

Alig várom már a szerdát, hogy uh-n közöljék, drága ez a baba befordult, nem lesz császár:)

De írok ide hogy mi volt!

Köszi a válaszokat!

2011. okt. 8. 11:17
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy vagy?


Amikor az enyém fordult be, akkor nagy fájdalmaim voltak, hánytam is nem kevésszer, és a hasam is ment. Azt hittem szülni fogok, de a kórházban mondták, hogy "csak" befordult a baba. Remélem már nem találja ki, hogy visszafordul harántba.

2011. okt. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg befordult. Én is hánytam így a vége felé.
2011. okt. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jól vagyok köszönöm, eddig semmi ,már ami a szülést illeti:)

Bónuszként megy a hasam 2 napja és fáj is de nem hinnémhogy fájások lennének, lehet simán gyomorrontásom van...

De jelentkezem ha változás van:)

2011. okt. 10. 08:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Jobbulást!
2011. okt. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:)Most értem oda h írjak, mert ugye közben megszülettünk okt.17-én császárral, mert nemhogy nem óhajtott befordulni a drága, faros baba volt, még harántba is elindult, gondolta megpróbálja hátha megőrül az anyja:)))

3950g 50cm jött a világra.

Köszi mindenkinek aki még pocakos állapotomban válaszolt!

2011. nov. 5. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!