Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » ÁEK-ban (volt MÁV) a szülőszob...

ÁEK-ban (volt MÁV) a szülőszobai részlegen hol csinálják a beöntést?

Figyelt kérdés

Már egyszer szültem ott, de akor nem kaptam beöntést, mert nem volt rá idő.

Most újra ott fogok szülni, és jó lenne ha kaphatnék.


Azt hol adják be?

Utána el tudok menni wc-re é szuhanyozni úgy hoyg ne találkozzak idegenekkel, más apukákkal stb?


Párom tud jönni segíteni vagy ott a szülésznő/nővér segít? Vagy magamnak kell rendbetenni magamat?


2011. okt. 17. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy kis helyiségben fogsz beöntést kapni a szülésznőtől, utána egyedül fog hagyni , a helyiségből nyílik a wc és zuhanyzó úgyhogy senkivel nem kell találkoznod, amíg rendbeteszed magad. Utána mehetsz vissza a szülőszobába. Párodat nem fogják hívni de semmi értelme nem is lenne.

Nálam így történt a MÁV-ban fél éve.

2011. okt. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem fogják hívni,ezt hogy érted?

/Nem kell hívni jön magától :-))) /


Úgy értem,amikor 3 éve szülni mentünk akkor bejött velem oda ahol a ctg-t csinálták, meg ahol megvizsgáltak hogy hogy állok a tágulással, aztán pedig átballagtunk a szülőszobába (1-es).

2011. okt. 17. 12:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első válaszoló is írta, a szülésznő egy a mellékhelység melletti kis helyiségben adja a beöntést, után egyedül hagy, és ott tudsz wc-re menni, lezuhanyozni. Engem párom addig a szülőszobában várt, és kitöltötték a papírokat az adataimmal.
2011. okt. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nálunk a párom a szülőszobában várt, a szülésznő mondta neki hogy mindjárt jövök vissza csak van egy kis "dolgunk", beöntés-borotválás stb. De nem is szerettem volna ha oda bejön, a szülésnél természetesen végig velem volt. A ctg-nél persze ott volt, és amikor utána megnézték a méhszájamat, de utána bekísértek minket a szülőszobába és onnét hívott el a szülésznő engem, de a páromat már nem.
2011. okt. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron szültem, és nem engedték be a páromat, de nem is akartam volna. Ahogy a többiek írták, külön szobába beöntés, utána ott van külön a wc+zuhanyzó. Ha sokáig vagy benn, akkor a szülésznő benéz, hogy minden rendben van.
2011. okt. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!