Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tesztek/tettetek, hogy...

Mit tesztek/tettetek, hogy szülés után, a kórházban is csinos anyukák legyetek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem ezek a dolgok a legfontosabbak, de ha amúgy minden rendben, akkor számomra fontos, hogy a kórházban töltött napok alatt se hagyjam el magam. Mert akkor a közérzetem is jobb, ami a babának is jó.
2011. okt. 17. 16:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én nem voltam jól,úgyhogy semmit.

Alig tudtam kimenni lezuhanyozni.


Remélem ezúttal a második babánál nem lesz komplikáció,és akkor fürdés, hajmosás, normális ruha napközben nem pedig hálóing vagy pizsama.


De amúgy ennyi.

2011. okt. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

:D

Császáros voltam. A hajamra mindig vigyáztam, arra is, hogy mosolygós maradjak, ne panaszkodjak, és ha jó pasit (!) -nem igaz, bármilyet, láttam akkor igyekeztem kihúzni magam. (nem sok sikerrel)

:)

+ Szép hálóing, szép köntös, és papucs, ápolt láb.

2011. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Én semmi. Őszintén szólva, örültem, hogy éltünk. [autóbalesetünk volt]


Viszont egy nő, aki mellettem feküdt, egész nap mással sem foglalkozott, mint a külsejével.

Ami nem lett volna probléma senkinek sem, ha megeteti a gyerekét és vele foglalkozik.

Szegény újszülött sírt szinte reggeltől estig.


Ez is egy véglet. Remélem te nem tartozol majd bele ...

2011. okt. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

csak annyi, hogy eleve olyan hálóinget/pizsit, rucit vittem, ami szép és igényes. Mivel tudtam, hogy este 8-kor burokrepesztés lesz, így előtte hajat mostam, kivasaltam, rendbetettem magam. (szülés után nem sok maradt a vasalt hajamból, azért azt hozzátenném)

most viszek melegítőnacit, csini pólót, mert hálóingbe egész nap meghülyültem mikor a fiamat szültem, most sokkal okosabb leszek.

Hasleszorító, nekem a 2. napon már alig volt hasam, pedig nem vagyok vékony, ettől is sokkal jobban éreztem magam.

vittem szemceruzát és spirált, ezt csak aznap használtam mikor már jött értünk a férjem.

2011. okt. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

16:26-os válaszolónak üzenem, ne aggódjon, nem vagyok ennyire súlyos eset! :-)

Csak nem akarom teljesen elhanyagolni magam.

2011. okt. 17. 17:03
 6/21 anonim ***** válasza:
Én vittem be magammal minimális sminket, hiszen amúgy is minden nap használok, hajszárítót, és a megszokott dolgaimat. Volt rá időm, mert a babám sokat aludt. Most is viszek magammal, majd meglátjuk, hogy fog alakulni.
2011. okt. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Hát... Sok időd/türelmed/kedved szerintem nem lesz szépítkezni, bár úgy legyen. Hajmosás, meg mielőtt elindultunk, leborotváltam a lábam, hajnali 1-15-kor....

Szemceruza és hasonlókat nem vittem, úgyis elkentem volna, amikor a WC-n produkálni kellett - volna - és nem tudtam a gátsebtől, és a könnyeim folytak a fájdalomtól.... Mondjuk előtte azért az ápolt láb minimum.

2011. okt. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Megmostam a hajam, és nem feküdtem pizsiben egész nap.

Térdig érő cicanaci volt rajtam, meg vékony pamut felsők, amik patentosak voltak elöl.

Reggel este arcradír, tonizálás. Ennyi kellett ahhoz, hogy én jól érezzem magam. :)

2011. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én császáros voltam,menni is alig bírtam és pihenni se nagyon tudtam.A kislányom éjjel volt hogy óránként kelt.Tehát amilyen fáradt voltam nekem nem az volt az elsődleges szempont hogy éppen a toppon legyek.
2011. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Semmit, örültem, hogy éltem, és el tudtam látni a babát.

Igaz, én elájultam, és 2 napig fel sem tudtam kelni. Derékig véres voltam, mert nem mosdatott le a szülésznő szülés után, felkelni meg nem tudtam.

2 nap múlva tudtam lezuhanyozni, megfésülködni.

2011. okt. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!