Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan dolgoztad fel, h...

Hogyan dolgoztad fel, h másmilyen nemű babád született mint amilyenre számítottál?

Figyelt kérdés
Hogy pl, minden uh alkalmával fiút mondtak, és mégis kislány született. Vagy fordítva?
2011. okt. 18. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
engem abszolut nem érdekelt, örültem, hogy egészséges
2011. okt. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ekkorát nem hiszem hogy manapság tévednének.Főleg az utolsó időben.
2011. okt. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De bizony tévedhetnek. Tesóméknak folyamatosan lányt mondtak az UH-on és fiucska lett. Nem viselte meg egyáltalán. Sőt azt mondta a tesóm, hogy ő végig úgy érezte, hogy fiú lesz. Én egy kicsit néztem amikor hajnal kettőkor felhívtak, hogy megszületett az unokaöcsém, azt hittem, hogy félre hallok :)
2011. okt. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
de, tévedhetnek - nálunk a nagyajkakat nézték fütyinek...
2011. okt. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nálam ez a kérdés nem "feldolgozandó" kategóriába esett. Fiút gondoltunk, de kislányunk lett, a világ legboldogabb szülei vagyunk, mostmár el se tudom képzelni, h fiam lett volna :)


A "hogyan dolgoztátok fel" az olyan rossz szájízű. Pld. akkor használnám, mikor kiderül egy babáról, hogy súlyos beteg, és meghal, mint ahogy egy hónapja a családomban meghalt egy 3 hónapos csecsemő súlyos szívfejlődési rendelleneségben. Na ez az, amit fel kell valahogy dolgozni.

2011. okt. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első gyerekemnél végig kislányt mondtak (18 éve), születésekor derült ki, hogy fiú. Néhány másodperces döbbenet és hitetlenkedés után a világ legtermészetesebb dolga lett. A következőnél már félidőben kiderült, hogy ő is fiú. Röpke csalódottság, aztán már örültünk, hogy legalább tudnak együtt játszani. A 3. és a 4. lány lett, őket annak is vártuk. Az 5. terhesség azonban érdekes volt. Mindketten meg voltunk róla győződve, hogy lányunk lesz. Csak lányneveket néztünk, teljesen erre álltunk rá. Aztán a 18. héten kiderült, hogy fiú. Lehet, hogy nagyon rossz ember vagyok, de iszonyú csalódottságot éreztem. Pedig nem volt rá okom, 2 fiú és 2 lány után mindegynek kellett volna lennie. Mégis nagyon nehezen dolgoztam fel. 2-3 hétig elég rosszul éreztem magam. Nem azért, mert fiú, hanem lelkifurdalásom volt, hogy nem örülök neki eléggé. Születéséig furcsa volt a gondolat, hogy fiú lesz. Aztán amikor megszületett, végre teljesen helyrerázódtak a dolgok. Ma már nagyon örülök neki, mert a világ legmosolygósabb, legbújósabb, legszerethetőbb 4 hónapos fiúcskáját adta nekem a sors.
2011. okt. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az érdekelne hogy akinél ilyen megtörtént hány éve volt és hány 4d-s uh-on voltak,mert nekünk volt 4 szer 4d-s uh és mindig kislányt mondtak és nem is kerestünk fiú nevet mindketten kislányt várunk és minden rozsaszin.Persze hogy az a fontos hogy egészséges legyen de hazudnék ha nem vallanám be hogy egy kicsit csalódnánk mindketten főleg a párom aki lány párti.

34hkm.

2011. okt. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
feldolgozni?!
2011. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!