Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Karcagon van apás szülésre...

Karcagon van apás szülésre lehetőség, ugye?

Figyelt kérdés
Kell valamilyen előkészítőre menni ahhoz, hogy beengedjék a férjemet, amikor szülök, vagy nem szükséges? Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 28. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Elvileg sehol nem kell tanfolyamra járni ezért! - gondolom ott sincs ez másként! "Állam bácsi" lehetővé tette,hogy minden szülő nő mellett legyen egy Kísérő- aki lehet az apa,a leendő nagyszülő,barátnő...

4,5 éve (amikor én is bent voltam) egy csaj volt aki kihasználta az apás szülés adta lehetőséget Karcagon,emlékszem a férje "műtősnek" öltözve,gondolom a sterilitás miatt full zöld kórházi göncben hozta be a szobába a felesége cuccait.


Remélem elég infóval tudtam szolgálni!


Ha bármi kérdésed van a karcagi szülészettel, szobákkal... kapcsolatban,nyugodtan tedd fel,ha tudok segítek! - csak az orvosokról ne kérdezz, azokat nem ismerem,egyedül Akint (nem tudom hogy írja a nevét) ismerem meg :-D az elsőt nála szültem,őt nem volt nehéz nem megjegyezni! :-D


Üdv: 3 gyerkőcös

2011. okt. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

kérdezz rá a kórházban, hogy kell-e járni felkészítőre, mert elméletileg kellene, igaz nagyon nem foglalkoznak vele

én utolsó héten tudtam meg, hogy a páromnak el kellett volna menni, de beengedték így is

2011. okt. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is most hallottam, hogy lehet, hogy kellett volna járnia, de remélem csak beengedik. 39+3 hetes vagyok
2011. okt. 28. 18:00
 4/10 anonim ***** válasza:

Tavaly júniusban szültem Karcagon, akkor még nem kellett felkészítőre járni az apukáknak, nem tudom azóta változott-e.

Elsőnek: Ekine már állítólag nem is dolgozik a kórházban, nemrég hallottam!

2011. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én 2 hete szültem Karcagon és simán bent lehetett velem a férjem. Adtak neki zöld ruhát, kórházit abban kellett lennie. Végig bent volt velem :)))

Bármi kérdésed van kérdezz! bennem még friss az emlék :))

2011. okt. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodhatunk:) Kedves utolsó! Neked volt fogadott orvosod? Mit kell vinni a babának (pelus, popsikrém, popsitörlő), nekem miben kell lennem? kórházi hálóing (szülés alatt)? a szülőszobába mit kell vinni? Ehetek?ihatok? Köszönöm a válaszaidat és ne haragudj a sok kérdésért!
2011. okt. 29. 14:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocs,nem az vagyok,akit vártál,én hétfőn lesz 7 hete,hogy szültem. A babának -ha babás szobába kéred Magatok,akkor kell pelenkát,popsitörlőt,krémet vinni,mert azt nem szeretnek adni- 4,5 éve még adtak napi 5 pelust,Johnson's törlő volt kikészítve,és Sudocrem (popsikrém),de már gondolom nem fér bele a kórházi költségvetésbe. Textil pelusokat is ajánlott vinni a szoptatások-büfiztetésekhez,és a babás szobában ha vagy akkor a kicsi feje alá.

A szüléshez a kórház ad ruhát. Hogy enni-inni lehet e a szülőszobán,arra azért nem tudok válaszolni,mert 1x pont a tolófájások mikor megkezdődtek értünk be, másodjára már bent voltam 2 napja mikor pár órácskát vajúdtam,amire azt mondták hogy csak keménykedem,és végig a szobában voltam,majd fél óra perces fájások után mehettem be a szülőszobába-akkor azonnal burkot is repesztettek,a harmadik babánál pedig a ház ajtajáig értem,mikor a tolófájások jöttek,a mentőben szültem a ház előtt. A védőnőtől úgy tudom- még az első babát vártuk mikor mondta- hogy enni,inni nem lehet ilyenkor.


Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!!!

2011. okt. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aki nemrég szült Karcagon, kinél??Jó dokit keresek.
2012. febr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia! Dr. Ádámnál szültem, nem volt vele gond. Tesóm Dr. Hidasinál szült, szül azt mondja, hogy a legjobb. Neki fogadott volt, nekem nem.
2012. febr. 14. 08:17
 10/10 anonim ***** válasza:
8-asnak: én Dr. Debreczeninél szültem, ő is jó doki! Fogadott orvosunk volt.
2012. febr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!