Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik budapesti szülészet...

Melyik budapesti szülészet felel az alábbi követelményeknek?

Figyelt kérdés

-fogadjon a kórház úgy is, hogy nincs fogadott orvosom vagy szülésznőm és területileg sem oda tartozom

- 1 ágyas legyen a szülőszoba, ahol a férjem is bent lehet velem

- kérésre adjanak beöntést

- támogassák a gátvédelmet

- szülés után baba és apa ottmaradhassanak velem a 2 órás megfigyelés alatt

- ha lehet legyen lehetőségem szülés után rendbe tenni magam és saját lábamon hagyhassam el a szülőszobát

- a baba éjjel-nappal velem lehessen

- a látogatók NE jöhessenek be a kórtermekbe


Remélem van ilyen! :)


2011. okt. 31. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szent Imre! Csak ajánlani tudom. Pont megfelel azoknak a követelményeknek amit írtál.
2011. okt. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 judavi ***** válasza:
Az utolsó kivételével a Bajcsy is megfelel. De van egy ágyas szoba is és akkor mások látogatói sem mennek be ha te sem szeretnéd a hozzád érkezőket beengedni.
2011. okt. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szent Imre. Rendbe tenni már a saját szobád fürdőjében fogod magad. Ha erőnléted engedi, saját lábadon mész át, ha nem, székben tolnak azon az 5 méteren.
2011. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
SZENT IMRE KÓRHÁZ!!! :-)
2011. okt. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
off: a Szent Imrében egy ágyas szobák vannak? :O
2011. okt. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A szülőszobára írtam, hogy 1 ágyas legyen, nem a gyerekágyas osztályon lévő szobákra gondoltam.

Úgy látom fölényesen győzött a Szent Imre. :) Mehetek oda úgy hogy nincs fogadott orvosom, sem szülésznőm és Pestszentlőrincen lakom?

2011. okt. 31. 21:22
 7/12 anonim ***** válasza:

Na ez érdekes kérdés...

Én helyileg oda tartozom, és a kiskönyven is, amikor kérdezte a védőnő, azt nyilatkoztam, hogy ott szeretnék szülni.

Viszont a napokban mondták a híradóban, hogy akik nem oda tartoznak helyileg, azoktól kérhetnek pénzt. Hívd fel őket, kérdezd meg, illetve irasd be a kiskönyvbe a védőnővel, hogy ott akarsz szülni, abba nem köthetnek bele!

2011. okt. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A Szent Imrében hogyan vehető igénybe az alternatív szülőszoba?
2011. nov. 1. 08:23
 9/12 anonim ***** válasza:

Az utolsó kivételével a János kórház.

De ha 1 ágyas fizetős szobába mész, akkor csak az mehet be, akit te akarsz.

A többágyas szobákba bemehetnek a látogatók.

2011. nov. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az uzsoki is nagyon jó, annyi, hogy elővigyázatosságból szeretik tolószéken rendbetétel után a virgonc anyukákat is helyre vinni.(a hegyet is el tudtam volna tólni, úgy éreztem, de valójában úgy szédültem szülés után:))
2011. nov. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!