Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Régen is történtek, izgalmas...

Régen is történtek, izgalmas és vicces szülések?

Figyelt kérdés
anyumnak mindenkimnek izgi volt.
2011. nov. 1. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! Csak nem volt ennyi közeg a történetek közvetítésére, mint most! Anyué inkább izgalmas volt, mint vicces. A szülésznő elaludt, nem tudott szólni időben a dokinak, hogy jöjjön már. Anyunak úgy könyörgött tesóm születésekor, hogy "tartsa vissza!" .
2011. nov. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Én nem hiszem el,hogy nem tudsz elszakadni a terhesség-teherbeesés-szülés kategóriáktól 17 évesen.Unatkozol?Ráadásul annyira bugyuta kérdéseid vannak...
2011. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
el tudók szakadni és utolsó kérdésem volt ebben témába.nem unatkozok.Csak kiváncsi voltam,véleményetekre,hogy ha ez is ez lenne.
2011. nov. 1. 19:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ki tud közben röhögni. Én nem tudtam, pedig állítólag könnyű szülésem volt.
2011. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2 válaszolónak
2011. nov. 2. 08:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint. Én azért olvastam volna pár (akár utólag ) izgalmasnak tűnő történetet:)
2011. nov. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ilyen kérdés, akkor használjátok a keresőt.

Anyukám pl. úgy szült engem, hogy rögtön 3 perces fájásokkal ment be. Ebédidő, a doki meg sem vizsgálta, csak mondta neki, hogy majd mindjárt jön. Anyu mondta neki, hogy ne menjen el, mert ő szülni fog. Mire a doki:

-Nyugodjon meg anyuka, nem megy az olyan hamar.

Aztán elment ebédelni. Anyu meg elkezdte egyedül a szülést. Egy takarítónőt talált csak, akinek mondta, hogy menjen már el az orvosért.

Jött is az orvos nagy szitkozódva, hogy ki az a hisztis nő, de akkor már kint volt a fejem.

Hát, ez nem tudom mennyire vicces, de azért elég izgalmas.

Nálunk még annyi volt, hogy apás szülés után a férjem felsóhajtott:

-Jaj, de elfáradtam.

De már rögtön tudta, hogy rosszat szólt, mert gyilkos szemeket vetettem rá:

-TE fáradtál el?

-Hát, igen, szívem, én végig álltam, te legalább feküdtél!

Hm, látom, ebből már nem jövök ki, mi?

-Nem, ebből már nem.

2011. nov. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
első és előző köszönjük szépen.
2011. nov. 2. 14:58
 9/10 A kérdező kommentje:
izgalmas volt vicces ciki egyedül szülés.
2011. nov. 2. 20:42
 10/10 A kérdező kommentje:
történetek nagyon aranyosak
2011. dec. 23. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!