Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A második baba szülése mindig...

A második baba szülése mindig gyorsabb? Rövidebb idő alatt lesz meg? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
első baba 3,5 óra volt, az első fájástól, a második 1,5 óra, de jóval intenzívebb fájásokkal
2011. nov. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az első baba nekem is 4 óra alatt megvolt a magzatvíz elfolyástól és az első fájástól számítva. A második baba a napokban érkezik. Akkor van esélyem a gyors szülésre.
2011. nov. 8. 10:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Az elsőnél nagyon sokáig 14 órát vajúdtam iszonyú fájásokkal,a 2.nál pedig 50 perc telt el az első fájástól addig míg a kezembe nem vettem a kislányom gyengébbek voltak a fájások is gyorsabban ment minden,(vagyis gyengébbnek éreztem őket)26 hónap telt el a két szülésem közt.
2011. nov. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az első 1:57 perc volt mindennel együtt,nagyon enyhe fájásokkal-inkább kellemetlen görcsöcskéknek írnám le, a második majdnem dupla annyi időbe telt és egy kicsit erősebb fájásokkal,a harmadik ugyan annyi ideig tartott mint a 2.,ugyan olyan intenzitású fájásokkal.


Ami viszont általánosságban inkább elmondható,hogy az utófájások bizony a második szülés után kutyábbak! Ez elsőnél nem volt,a másodiknál le akartam tépni az ágyat. A harmadiknál szülés után alig,inkább szoptatáskor voltak.

2011. nov. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Betti válasza:


Első-másfél óra,erős fájásokkal.

Második-másfél óra,enyhe fájásokkal.

2011. nov. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1. 7 óra

2. 4 óra

2011. nov. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem elsőnél reggel 6kor elfojt a víz du 2-től voltak fájások este 21.31kor született a fiam.


A másodiknál szerdai nap kezdődtek a fájások du. 4 kor reggelig gyengén jöttek de rendszeresen 5 percesek lettek reggel 8ra mentünk be a kórházba nem voltak erősek. Annyira kevés volt a doki szerint hogy 9.45 kor kaptam oxit onnantól viszont 1 óra alatt meglett a baba de az brutál volt. Oxi nélkül viszont lehet még jóval hosszabb lett volna a magzatvíz se fojt el.

Szóval nekem ha azt vesszük hosszabb volt a második rá is húztam 4 napot az első napra pontos volt.

2011. nov. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem az is 9 hónap lesz...
2011. nov. 10. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok, hogy az egyik barátnőmnek a elsővel nem volt semmi baj, normális gyors szülés volt, a másodikról pedig azóta sem akar beszélni...
2011. nov. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

első baba 2001-ben: 3,5 óra

második baba 2 hete: 45 perc :))))

2011. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!