Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a jóslófájás? Hol és...

Milyen a jóslófájás? Hol és hogyan fáj? Ez is rendszeresen van x percenként? Vagy rendszertelen, bármikor a nap bármely időszakában?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

A jósólófájás rendszertelen. Hetente egyszer is lehet, de lehet minden nap, pár percig tartó. Nekem ilyenek voltak. És természetesen bármikor. Olyan, mintha meg akarna jönni, vagy hátul a derekad szakad le, vagy hasad és derekad egyszerre fáj.

Ha már rendszeres X percenként, az már szülési fájdalom.

2011. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nekem a derekam szakad le. Mértem az időt, de nagyon össze-vissza. 2-6-1-4-11-3-1-1-1- perenként volt/van.
2011. nov. 14. 15:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, olyan mint a menstruációs görcs de lehet rendszeres is ha nem erősödnek a fájások akkor csak jósló, ha erősödnek akkor vajúdás.

Nekem olyan volt hogy szombat reggel elkezdett fájdogálni (5-20-7-3-25-12 perc) és fájt egész nap, majd vasárnap is egész nap. Hétfőn elmentem dokihoz, hogy mi ez (mert még mindig össze-vissza fájt) és mondta, hogy 3cm-re kitágultam, feküdjek be. Mondtam nem fekszek, majd jövök ha szülni kell... És fájdogált tovább egész nap, majd kedden is... Szerdán reggelre viszont elmúlt úgyhogy megint mentem dokihoz. Mondta, hogy mostmár nem mehetek sehova mert 6cm-re ki vagyok tágulva... 2 óra múlva elfolyt a magzatvíz, rá másfél órára már a mellkasomon pihegett a kisfiam! :)

2011. nov. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsi az off-ért:

Akkor az jóslónak számít ha hirtelen ( amúgy éppen csak állok, semmi extrát nem csinálok) el kezd fájni a derekam, és csak vagy 10mp-ig tart? Mert ha igen, akkor ezt nem is tudtam...

2011. nov. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!