Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imre kórházban jó orvos?

Beus82 kérdése:

Szent Imre kórházban jó orvos?

Figyelt kérdés
33h kismama vagyok a Szt.Imrében szeretnék szülni de nem tudom kit válasszak,tudnátok segíteni?
2011. nov. 14. 20:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Dr .Dékany Ágnes
2011. nov. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Dr. Tasi Róbert.
2011. nov. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Zsigmond Tamásnál szültem, nagyon rendes, segítőkész volt.

tesóm Kovács Zoltánnál szült, ő is csupa jót mesélt róla.

Tasi Róbertnél barátnőm szült, ő is + élményként élte emg.


(de nem vagyok biztos benne, hogy ilyenkor még elvállalnak, de érdemes megkérdezni).

2011. nov. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én Parragh Attilánál szültem, és nagyon meg voltam elégedve!!!

De úgy hallottam mindegyik orvos nagyon jó, kivétel Kocsis Éva. A szobatársam dokinője volt és rengeteget hibázott, a szerencsén és a kispapán múlott, hogy nem lett szomorú vége a szülésnek! :(

2011. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

dr. Bálint Balázs szülész-nőgyógyász szakorvos

dr. Bálint Mihály szülész-nőgyógyász szakorvos adjunktus

dr. Bálint Sándor szülész-nőgyógyász szakorvos csoportvezető főorvos

dr. Barna István szülész-nőgyógyász szakorvos profilvezető helyettes főorvos

dr. Barna Péter szülész-nőgyógyász szakorvos

dr. Bencsik András szülész-nőgyógyász szakorvos adjunktus

dr. Csabafi Csaba szülész-nőgyógyász szakorvos

prof. dr.Rákóczi István szülész-nőgyógyász szakorvos profilvezető főorvos

dr. Fülöp Tamás szülész-nőgyógyász szakorvos adjunktus

dr. Gutmann Orsolya szülész-nőgyógyász szakorvos

dr. Horváth Ferenc szülész-nőgyógyász szakorvos

dr. Raft Miklós szülész-nőgyógyász szakorvos

dr. Urbán Márta szülész-nőgyógyász szakorvos


Ezeket a dokikat találtam a kórház honlapján.

2011. nov. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
a dr. Raft Miklós egy csodalatos orvos imadooooooooooooom
2011. nov. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Dékány Ágnes doktornőt én is ajánlom, én vele szültem, nagyon szuper volt. Itt a weboldala: [link]

De a 33. héten nem tudom, hogy vállal-e még valaki, gyorsan kell keresned dokit.

2011. nov. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én 3hónap mulva szülök harmadjára Dr. Tasi Róbertnél, mivel vidéki vagyok 27hetesen kezdtem hozzá járni és elvállalt.

Tegyél nála próbát, biztos, hogy nem utasít vissza, és nagyon nagyon rendes és segítőkész doki. Szívből ajánlom!

A Szent Teréz rendelőben rendel közel a kórházhoz a 11.kerületben Fegyvernek u. 52. a címe. (ha jól emlékszem)

2011. nov. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
kit választottál végül, voltál vkinél?
2011. nov. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 csucsuka 1 válasza:
100%
Kedves Kismamák! Nem tul rég szültem a Szent Imre kórházban,fogadott orvosom Barna Péter volt,aki elfelejtett szólni hogy a szülésem idejében,ö nem elérhetö.A terhesgondozása nem az olcsó kategóriába tartozik,joggal vártam volna,hogy erröl,a számomra fontos információról, idöben tájékoztasson.Sajnos az apjához kerültem,illetve neki "adott"át....Én ilyen orvost még nem láttam,rosszindulatú megjegyzései voltak fájdalmaim közben...pl: maga nem készült fel a szülésére????csak tudja hogy ezzel jár??? mindezt olyan hangnemben hogy az valami botrány! Hogyan lehet felkészülni egy szülésre? Ideges volt,mogorva, ugy éreztem,ez az orvos mintha már gyülölné a nöket....Azért a férjem hálapénzét jó mélyre rakta...mindegy.Azért azt még leírnám,varrat szedés közben felszisszentem,mire gunyorosan mejegyezte: eeenyire fááááj????Akkor minek akar hazamenni???Ha ennyire fááááj maradjon itt,ne akarjon elmenni....a többi nem orvoshoz méltó megnyilvánulásait már le sem irom..Hab a tortán,hogy miután visszaérkezett a kedves fia a nyaralásából,be sem nézett a szobánkba hogy vagyunk,pedig 9 hónapig lapáttal toltuk a pénzt a magánrendelöjébe...Szóval kedves Kismamák,ha okosak vagytok ezt a két "orvost "messzire elkerülitek!!!!!!
2011. nov. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!