Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Manapság a kismama megválaszth...

Manapság a kismama megválaszthatja a szülés módját?

Figyelt kérdés
Pl:ha valaki mindenáron császármetszéssel akar szülni,lehetséges vagy nem?
2011. nov. 22. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem.
2011. nov. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pénz beszél, kutya ugat.

Ha valaki minden áron császárral szeretne szülni, akkor fizet és vágják, persze nem minden doki vállalja el.

Én rettegtem a hüvelyi szüléstől, de aztán a dokim elmondta, hogy milyen is egy császár, utána már azon imádkoztam, hogy ne legyen császár, de a dokim el sem vállalta volna. Persze ha menet közben komplikációk merülnek fel, akkor vágott volna, de csak az én kérésemre nem. Sőt el sem vállalt volna, ha ezt kértem volna tőle.

2011. nov. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Láttam már többször ilyen kérdést itt és kiváncsiságból megkérdeztem a dokimat,azt mondta hogy ha kérem császár lesz és azt is megválaszthatom hogy altatást szeretnék e vagy csak érzéstelenítést.Hozzátette hogy ez persze nem szabályos és hogy ki kell találni valami indokot.Pénzt nem kér,rám bizza mennyit adok.
2011. nov. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van magán dokid akkor biztos lehet.Én a helyedben nem ragaszkodnék a császárhoz.Én tudom milyen mert császároztak.Inkább megszültem volna simán.Utána alig bírsz mozogni,felállni,leülni(wcre),nevetni,a tüsszentést is elfelejtheted egy időre.
2011. nov. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!