Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 33. hét óta nyitva a belsö...

33. hét óta nyitva a belsö méhszájam is, most mégis 5 napom van a kiirásig és semmi jele szülésnek, igy is lesznek görcseim?

Figyelt kérdés
vagy mivel nyitva vagyok már kicst belül is ez akár el is maradhat?van összefüggés,vagy görcs mindig kell legyen?elsönél elöször a magzatviz folyt el,görcs csak egy szuri után rá két órára kb.valakinek van ezzel tapasztalata?
2011. nov. 22. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 32. héten vették észre hoyg kívül belül 2 ujjnyira nyitva van a méhszájam.

Két hét kórház, injekciók hoyg ne induljon be a szülés + tüdőérlelő a babának biztos ami biztos, aztán hazamehettem.


40+2 szültem végül, fájásokkal indult be a szülés, mire beértem a kórházba már 3 ujjnyi lett a meglévő kettőből.

2011. nov. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38 héten 3cm nyitva voltam,39 héten 4-5 cm,40 héten 6 cm fájások nélkül, megindítottak burokrepesztéssel és még mindig nem voltak görcseim ,úgy hogy oxitocint kaptam,aztán kegyetlen volt.
2011. nov. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a 31 héten elment a nyákdugóm, és teljesen elvékonyodott a méhszájam, és ki is nyíltam 2 ujjnyira kívül belül!Én onnantól minden nap görcsöltem...39+4-re született a lányunk,és igen voltak rendes méhösszehúzódásaim!7 órán keresztül,mire megszületett!

2011. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nyitva volt hetekig, de 16 óra vajúdás után (rendes időben a 39. héten) semmit sem tágult tovább, így császár lett.
2011. nov. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!